Solo Raid

#1
Ahoj, jak asi mnozí z vás ví, tak v solo raidu jde hlavně o čas a toho není mnoho, ale dokonce místo 30min slibovaných máte o mnoho míň. Když zabijete bosse, tak to trvá x sec než vás to portne k dalšímu a když už to je 5x, tak ztratíte dost na to, abyste nedodělali bosse co právě zabíjíte. U elementála navíc trvá strašně moc dlouho, než vyleze z toho jeho krystaly, aj když zabijete ty emeraldy/krystaly a to vám taky z celkového času sebere strašně moc. Můj návrh tedy zní, ať se přidá 1 minuta k dobru za každého bosse co zabijete, aby vám to ten čas vynahradilo... Už takto se to oproti Andurovi nevyplatí chodit a je to jenom čistě prodělečné, jak časově, tak i peněžně, ale to je povídání na jiný příspěvek.

Re: Solo Raid

#2
Ačkoliv v několika bodech souhlasím, čas navíc bych nepřidával. Aktuálně to stihl projít pavel a gonk tuším, hráč nesmí dělat chyby. Přidáním 5 minut navíc to už projde každá lopata.

Re: Solo Raid

#3
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2022 14:04
Ačkoliv v několika bodech souhlasím, čas navíc bych nepřidával. Aktuálně to stihl projít pavel a gonk tuším, hráč nesmí dělat chyby. Přidáním 5 minut navíc to už projde každá lopata.
A jakou dělám chybu, když x minut mě to sebere jen tím, že musím čekat a nijak to neovlivním. A každý by to neprošel, furt když by někdo zabíjel 1 bosse 10 min, tak mu to nepomůže. A taky když to stihli jednou, tak to neznamená, že to budou dál procházet na 6/6.

Re: Solo Raid

#4
phiwings99 píše:
23 dub 2022 14:06
CzechMinerCZ píše:
23 dub 2022 14:04
Ačkoliv v několika bodech souhlasím, čas navíc bych nepřidával. Aktuálně to stihl projít pavel a gonk tuším, hráč nesmí dělat chyby. Přidáním 5 minut navíc to už projde každá lopata.
A jakou dělám chybu, když x minut mě to sebere jen tím, že musím čekat a nijak to neovlivním. A každý by to neprošel, furt když by někdo zabíjel 1 bosse 10 min, tak mu to nepomůže. A taky když to stihli jednou, tak to neznamená, že to budou dál procházet na 6/6.
Už mnoho hráčům chybělo jen pár vteřin do dokončení. Čas navíc je šílenost.

Re: Solo Raid

#6
Určitě nemáme v plánu v následujících měsících měnit jakkoliv obtížnost raidu, jsme teprve na začátku a už to někteří zvládli dát perfektně, z naši strany není důvod cokoliv zlehčovat a prozatím ani upravovat…
cron