Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: SooTCB - Unban

#23
Ahoj, uplynula už dost dlouhá doba a prohřešky ikdyž jsou docela závažný tak už jsou to přeci jenom 2 roky +si se k jednomu sám přiznal takže jsem spíš PRO (+ bych rád od tebe očistec který jsem ti tehdy půjčil a se kterým si dostal ban jen tak btw.... xd).

Re: SooTCB - Unban

#24
Mě je to v celku asi jedno jen chci říct že mi nepřijde vpohodě když mi hráč co je ještě v banu píše na lolku o věci jen protože nehraju xd

Re: SooTCB - Unban

#27
josef04 píše:
22 srp 2022 22:51
Ahoj, uplynula už dost dlouhá doba a prohřešky ikdyž jsou docela závažný tak už jsou to přeci jenom 2 roky +si se k jednomu sám přiznal takže jsem spíš PRO (+ bych rád od tebe očistec který jsem ti tehdy půjčil a se kterým si dostal ban jen tak btw.... xd).
Jojo neboj až si zařídím snad unban i na Nymraxovi, tak ti ho hned dám to se neboj, jinak díky moc :D

Re: SooTCB - Unban

#28
Když jsi obcházel ban za účet Nymraxis, udělali jsme spolu obchod. Dal jsem ti drahokam země a ty jsi slíbil, že mi za něj koupíš PP. Pak jsi ale dostal ban a drahokam zůstal u tebe. Ani mě nenaštvalo, že jsi mi ty PP nekoupil, snad nikdo by nadával peníze do serveru, když má ban a nemůže na něm hrát. Vadil mi tvůj bezohlednej přístup. Namísto omluvy a vyřešení storna našeho obchodu s AT jsi mě hodil do bloku a všude ignoroval. Musel jsem pak všechno dohledávat sám a řešit tě přes tvého kamaráda. Kdyby jsi se tenkrát k tomu postavil čelem a omluvil se mi dřív než o dva roky později, když píšeš žádost o unban, klidně bych ti to PRO sem hodil, takhle ale bohužel PROTI.

Re: SooTCB - Unban

#29
peta57 píše:
24 srp 2022 00:09
Když jsi obcházel ban za účet Nymraxis, udělali jsme spolu obchod. Dal jsem ti drahokam země a ty jsi slíbil, že mi za něj koupíš PP. Pak jsi ale dostal ban a drahokam zůstal u tebe. Ani mě nenaštvalo, že jsi mi ty PP nekoupil, snad nikdo by nadával peníze do serveru, když má ban a nemůže na něm hrát. Vadil mi tvůj bezohlednej přístup. Namísto omluvy a vyřešení storna našeho obchodu s AT jsi mě hodil do bloku a všude ignoroval. Musel jsem pak všechno dohledávat sám a řešit tě přes tvého kamaráda. Kdyby jsi se tenkrát k tomu postavil čelem a omluvil se mi dřív než o dva roky později, když píšeš žádost o unban, klidně bych ti to PRO sem hodil, takhle ale bohužel PROTI.
Mrzí mě, jak jsem se zachoval k tobě špatně a lituji toho. Naprosto chápu tvoje vyjádření a naprosto ho přijímám.
Prostě před 2 roky jsem se choval jako arogantní pitomec a rád bych to napravil.

Re: SooTCB - Unban

#30
Nebyl jsi to zrovna ty, co všem po serveru rozposilal regedity, hacky, atd ? :D + Ten IRL obchod.. zatím asi proti sorko..
cron