Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[W4rCookie] Žiadosť o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
IRL Trading

2) Popis situace
Išlo o kúpu itemu Nefritová Smrt II od hráča GonkManSVK za real cash.

3) Datum a čas banu
September (Září) 03, 2022, 13:19

4) Druh banu
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

1) Za ten čas ktorý nemám prístup na Epes mi to tam začína už celkom chýbať. Mám síce koníčky v reálnom živote no chýbajú mi tie večeri strávené zabíjaním WB, bojovaním na fragoch či prechádzanie skupinovými dungeonami. Pri spätnom zamýšľaní nad tradom mi to už nepríde ako niečo tak dobré. Nie len že to je proti pravidlám no po získaní itemu týmto spôsobom som z neho nemal ani taký "pôžitok". Chýbal tam ten úžasný pocit keď sa niečo snaží človek dlho získať a nakoniec sa mu to podarí a môže si užívať svoju odmenu. Ja som ten pocit nemal. Nemyslel som si že som sa niekde posunul a ani že som niečo dokázal. Ako aj povedal jeden milionár (ktorého ste za posledné obdobie určite mnohí zaznamenali), Človek nemá z výsledku dobrý pocit ak pre neho nič nemusel spraviť, je to práve cesta za ním ktorú človek pociťuje a ktorá ho napĺňa. Práve preto ma odrádza ďalej niečo kupovať či predávať takýmto spôsobom.

2) Jedna z vecí ktoré ľutujem pravdepodobne najviac je že som mojou chybou som spôsobil odpor ku hraniu takmer celej frakcii. Rád by som sa vrátil na Epes a dúfam že tým frakciu povzbudil a tým priniesol zdravú konkurenciu na server. Nemám za potrebu tam vytvárať bordel, nepokoje a vyvolávať hádky.

3) Z môjho pohľadu som nemal nejaké príliš veľké problémy čo sa týka správania. Ani po prehraných frakčných eventoch či len tak počas bežného hrania cez deň si myslím že som sa dokázal držať dostatočne na uzde. Sem tam sa stalo že mi ušlo nejaké nie veľmi prívetivé slovíčko avšak väčšinou to nebolo smerované na nejakú priamu osobu ale išlo o také zanadávanie do vzduchu popri nejakej nepríjemnej udalosti.

Veľmi ľutujem že som pochybil a myslel si že to pre mňa bude proste ľahký zisk, nič sa nemôže pokaziť a všetci budeme šťastne ďalej hrať. Prišiel som jak ja tak aj moji kamaráti z resky s ktorými som rád trávil večeri práve na Epese o progress, veci a zábavu ktorú sme tam zažívali. Bol by som vďačný ak by som dostal ďalšiu šancu si znova zahrať a prežívať tie šťastné chvílky plné emócií a aj hraním Epesu spríjemniť nadchádzajúce Vianočné sviatky sebe aj svojím kamarátom.

Chcel by som sa teda touto žiadosťou znovu ospravedlniť AT aj hráčom a požiadať o povolenie unbanu.

Sušenka
cron