Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

YouAreDEAD - žádost o ub

#1
) Za co jsi ban dostal?
Bugování armoru
2)Popis situace
Pardon to už jsi opravdu nepamatuji snad mě chápete už to je přece jen nějaký ten rok.
Nicméně kdyby to někdo opravdu chtěl vědět tak myslím že tady v mé druhé žádosti to je docela dobře sepsané.
viewtopic.php?f=20&t=1800
3) Datum a čas banu
August 28, 2019, 10:51
4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentní ban
5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Už je to velice dlouhá doba co jsem hrával tady na serveru. Kdysi jsem to tu měl velice rád trávil jsem zde všechen svůj volný čas i proto bych se rád opět připojil znovu na server a trochu zavzpomínal na staré DG časy. Tehdy jsem tu měl hodně kamarádu s některými jsem alespoň trochu stále v kontaktu a s těmi s kterými nejsem bych se rád potkal znovu na serveru ačkoli ani nevím zda zde stále hrají protože o epes jsem se přestal zajímat cca v době kdy se přidalo nové WB v takovém velkém stromě což už je nějaký ten pátek.
Děkuji za váš čas a popřípadě za vaší odpověď.

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#2
Pardon to už jsi opravdu nepamatuji snad mě chápete už to je přece jen nějaký ten rok.
Nicméně kdyby to někdo opravdu chtěl vědět tak myslím že tady v mé druhé žádosti to je docela dobře sepsané.
Tak sis to mohl sám najít a okopírovat / přepsat sem, proč to mám/e hledat někde jinde? :roll:

Idk
Obrázek

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#6
Dám ti pro jen kvůli té době jinak když jsem viděl tvoje předešlé žádosti tak jsi to odflakl stejně jak ty 2 předtím. (i když já bych žádosti hodnotit neměl) :D