Re: [Frowdex, _col_] Napiš vlastní příběh o bozích- do 25.8

#12
Taktak, pokud budou chtít, sami je zveřejní. Pohrával jsem si s myšlenkou, že bych něco kratšího na pár normostran sepsal i já, vybral si někdo Thanýska? Bohužel jsem poslední dobou pracovně vytížený, takže jsem se k tomu nedostal (a taky mírně opomněl) :D

Pokud budete mít čas a odvahu, nebyl jsem součástí poroty, budu rád když mi práce přepošlete, stačí jako text/textový soubor na discord. Do ničeho vás samozřejmě nenutím, jen se projevuje má zvědavá nátura.

Každopádně blahopřeju vítězům a poraženým přeju úspěch příště.

Re: [Frowdex, _col_] Napiš vlastní příběh o bozích- do 25.8

#13
Ahoj. Tak v první řadě bych chtěl poděkovat všem porotcům, že zhodnotili moje jako nejlepší, hodně štěstí Vám všem i do budoucna.

Akorát se chci domluvit, jestli mi odměna počká až do pátku, protože jsem dnes odjel a vracím se až v pátek bůhví v kolik a nebo jestli si někomu mám říct kdo jí vyzvedne a pak mi jí předá. Díky.

Jinak, kdo budete mít potom zájem si to přečíst, tak mi napište na Discord nebo sem, Vám to pak o víkendu pošlu.

Re: [Frowdex, _col_] Napiš vlastní příběh o bozích- do 25.8

#14
ArkenThas píše:
29 srp 2018 08:05
Ahoj. Tak v první řadě bych chtěl poděkovat všem porotcům, že zhodnotili moje jako nejlepší, hodně štěstí Vám všem i do budoucna.

Akorát se chci domluvit, jestli mi odměna počká až do pátku, protože jsem dnes odjel a vracím se až v pátek bůhví v kolik a nebo jestli si někomu mám říct kdo jí vyzvedne a pak mi jí předá. Díky.

Jinak, kdo budete mít potom zájem si to přečíst, tak mi napište na Discord nebo sem, Vám to pak o víkendu pošlu.
Ahoj, určitě ti můžeme dát tu odměnu až v pátek.

Re: [Frowdex, _col_] Napiš vlastní příběh o bozích- do 25.8

#16
A teď tedy kdo vyhrál:
[1.1.Místo:Socha boha z pp shop-]ArkenThas (215 bodů)
Dáno na resku AF
2.Místo: 100pp + stříbrná truhla-Zagur (162 bodů)
Dáno na resku zd2 a pp přiděleny

3.Místo: 50pp- L3x_ (134 bodů)
PP přiděleny
Gratulujeme tedy všem výhercům a také děkuji hráčům, kteří nevyhráli. Poprosím tedy výherce, aby mě kontaktovali buď na DC, nebo ve hře.