Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#22
Jinak když vidím jaký je tu poměr Pro/PROTI tak vidím že žádost neuspěje. A proto chci všem poděkovat za přečtení žádosti a za veškeré ohlasy. Neudělejte blbosti jako já. Mír ve vás.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#23
Předem se všem omlouvám - nečetl jsem předchozí reakce na tvou žádost.
Nejsem si úplně jistý jestli jsi to s tou dospělostí opravdu myslel vážně. Možná by ses místo těch tvých nadějí na to že bys mohl na Epesu jen tak z fleku dělat buildera, Moderátora nebo dokonce Questera navíc po tom co jsi provedl bych si dovolil říct že ti to nevyjde nikdy. k tomu žádost je plná pravopisných chyb a také docela dost závažných chyb ve slovosledu tak se místo toho tvého démonického tance radši uč.
Za mě máš jasné proti přijde mi že jsi nafoukaný egoista co si o sobě myslí trochu moc. K tomu jsi nesplnil základní podmínku a to je počkat 2 měsíce od minulého unbanu.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#24
Psal jsemtu snad že bych chtěl dělat buildera,questera nebo snad móda? Ne ani v nejmenším a ani bych to dělat nechtěl. Zadruhé ty mi tu něco píšeš otom jaký jsem egoista negramot atd a sám sis pořádně nepročetl žádost. Když jsem napsal že bych čas co semnou AT ztrávil jim chtěl vynahradit tím že bych nejrůzněji pomáhal stavěl a nebo dokonce tvořil příběhy tak to je myšleno tak že pokud by to AT chtělo. Jinak ještě ktim dvoum měsícům tak nesplnil to ani Marek ale toto sem nebudu tahat.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#25
sirojezkin píše:
12 lis 2018 18:58
Předem se všem omlouvám - nečetl jsem předchozí reakce na tvou žádost.
Nejsem si úplně jistý jestli jsi to s tou dospělostí opravdu myslel vážně. Možná by ses místo těch tvých nadějí na to že bys mohl na Epesu jen tak z fleku dělat buildera, Moderátora nebo dokonce Questera navíc po tom co jsi provedl bych si dovolil říct že ti to nevyjde nikdy. k tomu žádost je plná pravopisných chyb a také docela dost závažných chyb ve slovosledu tak se místo toho tvého démonického tance radši uč.
Za mě máš jasné proti přijde mi že jsi nafoukaný egoista co si o sobě myslí trochu moc. K tomu jsi nesplnil základní podmínku a to je počkat 2 měsíce od minulého unbanu.
najprv by sa musel stať helperom a bude to trvať cez rok aj dva kym sa povýši na výšší rank ale napad maš dobrý
+++
Naposledy upravil(a) Struage_ dne 13 lis 2018 15:55, celkem upraveno 1 x.

Re: Žádost o unban-GamerCZE

#28
Gamere, Marek to splnil... Od banu to můžeš podat hned, ale od neúspěšné žádosti o unban až za 2 měsíce. Jinak k žádosti se asi ani radši vyjadřovat nebudu...
cron