Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

ArkenThas píše:
04 pro 2019 11:11
Na svém druhém účtu [Lvl 16] mám týdenní úkol zabít nějaké PoloWB. Podle návodu jsou polowb stromy, morgan, drak, tutulah a vyvolka. Ze všech vyjmenovaných mohu jen na stromy, ale jelikož mám level 16, nemohu zabít vlkodlaka a nejsem tedy schopen splnit sám tento quest.
Morgana můžeš taky (mám takové tušení že pirátů jsou od levelu 15)
Edit: Omlouvám se za nepravdivou informaci (je od levelu 20)

ArkenThas píše: Na svém druhém účtu [Lvl 16] mám týdenní úkol zabít nějaké PoloWB. Podle návodu jsou polowb stromy, morgan, drak, tutulah a vyvolka. Ze všech vyjmenovaných mohu jen na stromy, ale jelikož mám level 16, nemohu zabít vlkodlaka a nejsem tedy schopen splnit sám tento quest.
Myslím, že na PoloWB mají hráči chodit ve větším počtu než 1. Je to týdenní quest, tak to snad nemá být splněno sólově za pár minut.

Polokojo píše:
05 pro 2019 22:46
ArkenThas píše: Na svém druhém účtu [Lvl 16] mám týdenní úkol zabít nějaké PoloWB. Podle návodu jsou polowb stromy, morgan, drak, tutulah a vyvolka. Ze všech vyjmenovaných mohu jen na stromy, ale jelikož mám level 16, nemohu zabít vlkodlaka a nejsem tedy schopen splnit sám tento quest.
Myslím, že na PoloWB mají hráči chodit ve větším počtu než 1. Je to týdenní quest, tak to snad nemá být splněno sólově za pár minut.
Takto to bylo i myšleno, nicméně o tom ještě popřemýšlím