Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#31
ArkenThas píše:
04 pro 2019 11:11
Na svém druhém účtu [Lvl 16] mám týdenní úkol zabít nějaké PoloWB. Podle návodu jsou polowb stromy, morgan, drak, tutulah a vyvolka. Ze všech vyjmenovaných mohu jen na stromy, ale jelikož mám level 16, nemohu zabít vlkodlaka a nejsem tedy schopen splnit sám tento quest.
Morgana můžeš taky (mám takové tušení že pirátů jsou od levelu 15)
Edit: Omlouvám se za nepravdivou informaci (je od levelu 20)

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#32
ArkenThas píše: Na svém druhém účtu [Lvl 16] mám týdenní úkol zabít nějaké PoloWB. Podle návodu jsou polowb stromy, morgan, drak, tutulah a vyvolka. Ze všech vyjmenovaných mohu jen na stromy, ale jelikož mám level 16, nemohu zabít vlkodlaka a nejsem tedy schopen splnit sám tento quest.
Myslím, že na PoloWB mají hráči chodit ve větším počtu než 1. Je to týdenní quest, tak to snad nemá být splněno sólově za pár minut.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#33
Polokojo píše:
05 pro 2019 22:46
ArkenThas píše: Na svém druhém účtu [Lvl 16] mám týdenní úkol zabít nějaké PoloWB. Podle návodu jsou polowb stromy, morgan, drak, tutulah a vyvolka. Ze všech vyjmenovaných mohu jen na stromy, ale jelikož mám level 16, nemohu zabít vlkodlaka a nejsem tedy schopen splnit sám tento quest.
Myslím, že na PoloWB mají hráči chodit ve větším počtu než 1. Je to týdenní quest, tak to snad nemá být splněno sólově za pár minut.
Takto to bylo i myšleno, nicméně o tom ještě popřemýšlím

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#36
BlackoutMan píše: zvyšte příjem serveru a dejte tam možnost výběru mezi bojovým ne nebojovým questem za pp :)
Opět jsi nezklamal Blacku. Přímo úžasnej nápad hoden mistra rybáře. Osobně bych přidal do PP shopu dropy z WB a dungeonů nebo ze skupinového dungeonu. Musíme totiž myslet na naše bratry horníky a rybáře kteří si nechtějí špinit ruce s vražděním nevinných olihní a nemrtvých.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#37
CzechMinerCZ píše:
10 pro 2019 21:53
BlackoutMan píše: zvyšte příjem serveru a dejte tam možnost výběru mezi bojovým ne nebojovým questem za pp :)
Opět jsi nezklamal Blacku. Přímo úžasnej nápad hoden mistra rybáře. Osobně bych přidal do PP shopu dropy z WB a dungeonů nebo ze skupinového dungeonu. Musíme totiž myslet na naše bratry horníky a rybáře kteří si nechtějí špinit ruce s vražděním nevinných olihní a nemrtvých.
To zrovna ne, ale nevidím žádný důvod, proč by horník nebo rybář, nemohl získat tím co ho baví, stejně cenné itemy, jako ti co je baví zabíjení.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#38
BlackoutMan píše:
CzechMinerCZ píše:
10 pro 2019 21:53
BlackoutMan píše: zvyšte příjem serveru a dejte tam možnost výběru mezi bojovým ne nebojovým questem za pp :)
Opět jsi nezklamal Blacku. Přímo úžasnej nápad hoden mistra rybáře. Osobně bych přidal do PP shopu dropy z WB a dungeonů nebo ze skupinového dungeonu. Musíme totiž myslet na naše bratry horníky a rybáře kteří si nechtějí špinit ruce s vražděním nevinných olihní a nemrtvých.
To zrovna ne, ale nevidím žádný důvod, proč by horník nebo rybář, nemohl získat tím co ho baví, stejně cenné itemy, jako ti co je baví zabíjení.
Já jsem ovšem mladší generace, jsem schopnější naplno využít vlastní mozek. Těch důvodu tam vidí více než dosti stejně jako zbytek serveru. Kdyby ses zamyslel, možná bys na to někdy přišel, já ale nebudu zlej a pomůžu ti s tím. Možná to bude tím, že rybaření a zabíjení bossů je naprosto jiná činnost? Nevím, asi..

Dej se už do pořádku Blacku. Jestli tě nebaví zabíjet bosse nebo hráče, proč tu hraješ? Je to hlavní náplň serveru a rybaření je jen vedlejší činnost. Nikdy se hodiny rybaření, v tvém případě asi s autofishem? Nevyrovnají hodinám zabíjení bossů. Nemůžeš očekávat stejný itemy.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#39
BlackoutMan píše:
10 pro 2019 22:11
CzechMinerCZ píše:
10 pro 2019 21:53
BlackoutMan píše: zvyšte příjem serveru a dejte tam možnost výběru mezi bojovým ne nebojovým questem za pp :)
Opět jsi nezklamal Blacku. Přímo úžasnej nápad hoden mistra rybáře. Osobně bych přidal do PP shopu dropy z WB a dungeonů nebo ze skupinového dungeonu. Musíme totiž myslet na naše bratry horníky a rybáře kteří si nechtějí špinit ruce s vražděním nevinných olihní a nemrtvých.
To zrovna ne, ale nevidím žádný důvod, proč by horník nebo rybář, nemohl získat tím co ho baví, stejně cenné itemy, jako ti co je baví zabíjení.
My ale pořád jen nezabíjíme. Taky máme denní úkoly vytěžit krystaly nebo chytit pár ryb. Přidávat nějaké rozdělení na bojové a nebojové questy je blbost. To už rovnou můžeme na server přidat příkaz /pvp a každý si tím může vypnout nebo zapnout, že bude moct být zabit ostatními a zároveň ostatní zabíjet.

Re: Denní questy - co nefunguje + návrhy odměn

#40
BlackoutMan píše:
10 pro 2019 22:11
To zrovna ne, ale nevidím žádný důvod, proč by horník nebo rybář, nemohl získat tím co ho baví, stejně cenné itemy, jako ti co je baví zabíjení.
Ono je to jednoduchý. Stejně tak jako já nikdy nebudu mít bednu dia beden a kotel věcí z rybaření, ty nikdy nebudeš mít věci jako já, tak to prostě je a každej nemůže mít všechno. Navíc RPG je hlavně o tom, že hraješ nějakou postavu, co se většinou snaží dosáhnout věhlasu a někam se "zapsat" do dějin.

Když se podíváš na většinu filmu, her a i v životě. Ještě jsem neviděl, aby nějaké běžnej rybář běhal s korunovačním klenotem na hlavě a damašskou ocelí v ruce. Prostě někdo je rybář a někdo dobrodruh.

Přeci jen, tohle taky nevypadá jako na stejný úrovni, ne?
Obrázek

Obrázek
cron