Efficiency V

#1
Zdravíčko , celkem by jse mi líbilo kdyby šli použít effV knihy které jsou z truhly cechmistra nebo jak se jmenuje na nástroje.Nevim jestli to máte naplánovaný na nějaký dalši update s questem jako byl quest na IV enchanty.

Re: Efficiency V

#6
josef04 píše:
23 bře 2020 22:13
pokud dobře vím tak v questu na enchantování na level IV se řeklo že v budoucnosti se možná naučíme enchantovat na level V takže si myslím že je to pouze otázka času
Tady je problém v tom že první musí být alespon Prot VI zbroje aby mohly být Prot V custom zbroje, u nástrojů je to jiné tady jsem klidně pro.

Re: Efficiency V

#7
TheDarkLord173 píše:
24 bře 2020 05:48
josef04 píše:
23 bře 2020 22:13
pokud dobře vím tak v questu na enchantování na level IV se řeklo že v budoucnosti se možná naučíme enchantovat na level V takže si myslím že je to pouze otázka času
Tady je problém v tom že první musí být alespon Prot VI zbroje aby mohly být Prot V custom zbroje, u nástrojů je to jiné tady jsem klidně pro.
Prot V nemůžes enchantovat....

Re: Efficiency V

#9
phiwings99 píše:
24 bře 2020 13:13
TheDarkLord173 píše:
24 bře 2020 05:48
josef04 píše:
23 bře 2020 22:13
pokud dobře vím tak v questu na enchantování na level IV se řeklo že v budoucnosti se možná naučíme enchantovat na level V takže si myslím že je to pouze otázka času
Tady je problém v tom že první musí být alespon Prot VI zbroje aby mohly být Prot V custom zbroje, u nástrojů je to jiné tady jsem klidně pro.
Prot V nemůžes enchantovat....
Jinak v pozdější fázi hry bude dle mě možné získávat jednodušeji 5 nástroje, ale spíš než enchant, tak bych dal jen na kovadlinu, aby to muselo být spojováno a kniha měla využití.
cron