Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

Nefunkční command brutálního útoku "/pokladnice claim"

#1
Ahoj,
Dnes ve večerních hodinách jsme u strážce Arigholu zabíjeli členy frakce DarkGods a ti ztratili vysoké množství poweru. Ve chvíli kdy jejich power klesnul na 39.67 a měli 42 claimu, bylo možné dva claimy obsadit. V níže přiloženém logu naleznete mapu okolí a taky místa, kde jsme to chtěli claimnout.
Obrázek
Obrázek
(Screen je udělaný později, slouží jenom pro lepší orientaci)

Na screenu můžete vidět, že jsme se snažili dobýt claim, který měli chráněný jen z levé strany, z ostatních měla claimy frakce BloodLust. Tento claim však z nějakého důvodu bohužel obsadit nebylo možné. Skrz brutální útok jsme přišli i o chimerské zlaťáky a do chatu to napsalo, že claim byl dobyt, ale nic se nezměnilo.

[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tento claim frakce DarkGods lze dobyt protoze power 39.67 je mensi 42 labds. (Frakce ma v okoli 1 chunky)
[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] Utratil jsi 250 Chimerskych zlataku za dobyti tohoto uzemi frakce DarkGods
[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] You can only claim additional land which is connected to your first claim or controlled by another faction!
[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Frakce] Frakce AnocraLSD dobyla uzemi DarkGods pomoci brutalniho utoku /pokladnice claim
[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] [Frakce] Frakce WarChiefs dobyla uzemi DarkGods pomoci brutalniho utoku /pokladnice claim
[20:13:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Mod hrace: false
[20:13:30] [Client thread/INFO]: [CHAT] Tento claim nelze dobyt, ze vsech stran je obehnan dalsimi castmi frakce (Frakce ma v okoli 4 chunky)

Hlavní chybou bylo zřejmě špatné nastavení obsazování, kdy to psalo, že claim musí být spojen s dalším claimem nebo to, že tam má claimy frakce BloodLust.
[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] You can only claim additional land which is connected to your first claim or controlled by another faction!

Na dalším screenu můžete vidět přesnou lokaci pokladnice DarkGods, která je pouhý jeden claim od claimu, který jsme se snažili dobýt.
Obrázek
Z důvodu poweru 39.67 na 42 claimů není ani možné, aby se jim power zvedl na 41 natož 42
(ohledně těch dvou claimů Anocry, tak první byl udělán již při minulém dobývání a ten druhý se vytvořil až po této situaci, kdy to byl pokus o dobytí frakce z druhé strany, ale jejich power už níže neklesl.
[20:15:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] You conquered 1 chunk Chimera 30 -8.
[20:15:03] [Client thread/INFO]: [CHAT] DarkGods --> Your faction)


Celým tímto topicem a všemi přiloženými důkazy chceme požádat
1) O opravení commandu brutálního útoku.
2) Odebrání pokladnice frakci DarkGods na 24h
3) Navrácení 500 chimerských zlaťáků frakci AnocraLSD, které byly utraceny za nepoužitý claim.

[20:13:27] [Client thread/INFO]: [CHAT] Utratil jsi 250 Chimerskych zlataku za dobyti tohoto uzemi frakce DarkGods
[20:13:56] [Client thread/INFO]: [CHAT] Utratil jsi 250 Chimerskych zlataku za dobyti tohoto uzemi frakce DarkGods
[20:14:34] [Client thread/INFO]: [CHAT] Utratil jsi 250 Chimerskych zlataku za dobyti tohoto uzemi frakce DarkGods

Všechny screeny a log pochází od Helpera PAVLiTKA. Je samozřejmě možné si je ověřit v konzoli.
cron