Pokud tě potkal nějaký technický problém, velmi nás tato situace mrzí. Pro snadnější vyřešení situace prosím nezapomen napsat:
1) Tvuj nick (je li jiny než ve hře)
2) Co se stalo, kdy a v kolik se to stalo, jestli u toho byli i jiní hráči, zkrátka vše, co mysíš, že by nám mohlo pomoci.
3) Pokud došlo k nějaké změně optimálního stavu oproti normálu také uved, kdy naposled to bylo v pořádku.
4) NIKDY na forum neuváděj soukromá data jako tvou IP adresu, heslo k účtu, tvoje jméno nebo facebook, screen s vlastnictvým MC účtu apod.

připojení na server

#1
dobrý den mam problém z připojením na vaš server pokaždé když se chci pripojit tak mi to napiše že používám vpn nebo proxy a žadne vpn nebo proxy nepoužívám a dneska jsem naistaloval win 10 a stále mi píše nevíte co stím děkuji za odpověď

Re: připojení na server

#2
Ahoj, jak jsem již psal tvému kamarádovi, win7 to není, ptal jsem se ho co máš za antivir, jestli to nemáš skrze něj, odpovědi se mi nedostalo a tím si tu také mohl začít.
Tudíž, začněme s tím antivirem, podívej se sám, jestli tam něco neuvidíš a jak né, raději sem napiš jaký používáš. + se raději zeptám, bydlíš v Čr/Sk ?

Re: připojení na server

#4
Problém s VPN, může být tím, že místní provider poskytuje IP adresu pro velkou část obce/města a pod tou poté hráč vstupuje na server. Zkus nám prosím napsat email. Popiš odkud si a kdo je tvůj provider (poskytovatel připojení) a také přesný herní nick a IP adresu.