Halloween, Jablečný event

halloweeen

Edit:

Výpadek v sobotu odpoledne byl zapříčiněn přetížením a výpadkem stránek Spigot, které byly napojeny na jeden z našich pluginů. Tento plugin byl dočasně vypnut a již by k žádným přetížením nemělo docházet :)

Na toto poměrně strašidelné již zavedené období Halloweenu jsme se rozhodli připravit si pro vás několik zajímavých eventů. :) Nezapomeňte také na dnešní turnaj o vládce světa, který započne v 18:00 a pokud technické podmínky dovolí bude streamován online na www.twitch.tv/epesnik.

Program:

29.10 – Halloween Shazovačka 18:00
30.10 – Halloween Lukostřelba 16:00
30.10 – Speciální event od pátku do neděle
30.10 – Jablečný Event od pátku do neděle
31.10 – Halloween Parkur ( Medium , Hard ) 18:00

Screen-eventSpeciální Halloween lokace & žetony:

Na spawnu se objevila veliká brána do světa Halloween, zde můžete získat mnoho Halloweenských žetonů a porazit Ducha Halloweenu. Také ze všech příšer ve světech Epesu mohou padat speciální Halloweenské žetony! Za žetony můžete získat zajímavé odměny. Dýně lze směnit u eventového obchodníka u domu stavitelů!

Tento event potrvá až do neděle do 21:00.

jablecnyNebudeme péct jablečný štrůdl, ale povolíme použití zlatých jablek po celý víkend! Užijte si tento speciální event :)

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je ChrisC07. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář