Jak se připojit ? client v 1.7.9

client

Pro hráče, kteří mají oficiálně zakoupený minecraft rozhodně nebude problém stáhnout si oficiální launcher a hrát bez zbytečných komplikací, pro ty kteří originální Launcher nemohou použít tu máme odkaz na speciálního spolehlivého herního clienta.

  1. Stahujte Launcher v1 – [Odkaz]

Nezapomeňte nastavit v clientovi v nastavení profilu „Use version: 1.7.9″

IP adresa serveru je: server.epesuj.cz nebo 37.59.17.213:30000

Po připojení se na server je nutné provést registraci ve hře pomocí příkazu:

/register mojetajneheslo

Prosím používejte složitější hesla, aby byl váš herní účet v bezpečí a nikdo nemohl vaše herní heslo náhodně odhadnout.

Nejde se vám připojit na server? Přinášíme několik řešení:

  • Nemohu se na server připojit, objevila se podivná hláška, nebo mi herní klient spadl při připojování na server.

Překontrolujte zda-li používáte verzi minecraftu 1.7.5 – 1.7.10 (pouze na těchto verzích server spustíte), dále zkuste vypnout mody, pokud nějaké používate. Často je také příčina pádů klienta způsobena příliš vysokou vykreslovací vzdáleností. Řešením je vstoupit do menu  => Možnosti => Nastavení grafiky => Snížit vykreslovací vzdálenost.

  • Připojil jsem se na server, ale nejde se mi zaregistrovat. Po pokusu o registraci mi vyskočí hláška „Dosahl jsi maximalniho poctu registraci pro tvuj PC„. Co mám dělat ?

Abychom předešli vytváření multiúčtů, zavedli jsme pravidlo limitovaných registrací na IP adresu. Někdy se tedy stává, že se již někdo z okolí pod stejnou IP adresou registroval a tobě již registrace nepůjde aniž jsi někdy na serveru hrál/a. Poskytovatelé internetu také v jistých případech poskytují jednu IP adresu na celé město, takže pak registrace také nejde. V takovém případě vyplň formulář pod tímto článkem a zažádej o registraci, nebo napiš na epesmc@email.cz a připiš svou IP adresu, kterou zjistíš na www.mojeip.cz. Po prověření ti účet ručně zaregistrujeme.

Pozor, je ovšem zakázáno současně vlastnit více než 2 herní účty / domácnost / IP. V takovém případě, může hrozit i zákaz vstupu na server.

Formulář pro žádost o obnovení hesla/registraci účtu

Pole označené * jsou povinná

5 komentářů u “Jak se připojit ? client v 1.7.9

  1. Pingback: Jak hrát opět na verz 1.7.5 ? | Epesuj.cz – epesní server

Napsat komentář