Nové hlasovací orby & oprava Xray bugu

K dnešnímu dni bylo spuštěno získávání nových podzimních orbů, které dostanete pokud pro náš server zahlasujete na czech-craft hlasovacím portále https://czech-craft.eu/vote?id=426 . Tyto orby můžete vyměňovat ve VIP domku u obchodníka s hlasovacími orby, nebo prodat za slušné částky hráčům a přivydělat si nějakou tu kačku. Platnost současných orbů je do 30. 11. 2019 a za tuto dobu můžete získat legendární hlasovací štíty, který lze získat pouze za určitý počet podzimních orbů.

Pokud máte stále ještě nějaké staré Letní orby, vyměňte je co nejdříve u obchodníků na /warp vip.

Co se stane se starými hlasovacími orby?

Jejich platnost ke včerejšímu dni vypršela a již je není možné tyto staré orby získávat, ale pokud vám ještě nějaké zbyly, do 15. 10. 2019 je máte šanci vyměnit na  /warp vip.

Proč mají orby jen omezenou platnost?

Chceme vám přinášet v různém období různé legendární sběratelské předměty, a abychom zaručili, že tato nabídka bude vždy časově limitovaná a exklusivní, každé dva měsíce přicházejí nové orby a často i nový hlavní legendární štít.

 

Hlásili jste nám problém s bugem, který umožňoval snadno nacházet speciální ložiska jako jantar, stříbro atd. Tento bug se nám podařilo opravit a již by neměla fungovat žádná forma xraye v rámci světa miningu. Tato oprava přináší také nový resourcepack s novou hudbou, kterou může vládce světa hrát.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *