Novinky & Valentýnské eventy & Double ZK

valentyneventPřipravili jsme si pro vás speciální eventy, novinky a úpravy pro tento víkend :). Tento víkend pofrčí rovnou 3 eventy a bylo provedeno několik změn.

Valentýnský quest

Splňte speciální valentýnský quest který začíná v truhle na spawnu.

Valentýnský event

Během celého víkendu na vás čeká šance získat dopisy nešťastných milenců pro Svatého Valentina, tyto dopisy lze získat z obyčejných příšerek venku, či v hlubinách miningu u drahých kovů. Tyto dopisy musíte doručit knězi, který má šanci pomoci něšťastným milencům. Součástí tohoto eventu je i možnost vzít si partnera a uspořádat svatbu! Ke správné svatbě, ale potřebujete pořádného kněze!

Double ZK event

ZkNa tento víkend jsme si pro vás připravili event na drop zkušenostních bodů k RPG levelům! Tento event vám dovolí v dungeonech Geria, Aker a Elgrim získávat ze stejných příšerek dvojnásobný počet zkušeností!

Optimalizace serveru

Dále bylo provedeno několik zásadních serverových změn, které mohou mírně pozměnit hratelnost. Budeme rádi za každý ohlas, který na dnešní změnu budete mít. Tato změna by opět měla usnadnit serveru plynulejší chod.

Zeslabení Gatrových zbraní

V rámci balancování hratelnosti a nového budoucího updatu serveru, jsme mírně snížili DMG Gatrových zbraní. Zbraně jsou přesto stále velmi mocné.

Seznam změn & novinky:

  • Od pátku do neděle DOUBLE ZK event
  • Valentýnský quest na spawnu
  • Valentýnský event Valentýnských dopisů
  • Optimalizace serveru
  • Zeslabení Gatrových zbraní o 3 – 4 DMG body
  • Promazání starých nepoužívaných uživatelských účtů roku 2014

valkyklanuupdateDnes od 18:00 započnou války klanů o město Camelot! Těšíme se na vás!

Napsat komentář