Nový admin & designér & helper team

Dámy a pánové, před nedávným časem jsme se rozhodli pro vyzkoušení nového způsobu hledání lidí na pozici Helper teamu.  Při tomto novém postupu jsme se rozhodli sami oslovit pouze některé hráče a dát jim tak příležitost stát se součástí nelehkého úkolu – práce na serveru jako členové helper teamu. Dnes večer proběhly dlouhé pohovory při kterých jsme se ptali na nejrůznější otázky a k našemu překvapení  všichni kandidáti nakonec obhájili své budoucí místo a nám nezbývá nic jiného než jim pogratulovat a popřát mnoho štěstí s novým rankem, který v průběhu dnešního/zítřejšího dne obdrží. Tento typ náboru byl nezvyklý a v tuto chvíli ještě netušíme jestli budoucí nábor bude vypadat stejným způsobem, ale pokud se nám tento postup osvědčí, může k němu opět v budoucnu dojít (máme ještě několik jmen, které nám přijdou jako vhodní kandidáti). Kromě helperského teamu vítáme v našem teamu také nového Designéra Rodyho a v neposlední řadě se náš moderátor Klimki_ stává k dnešnímu dni adminem. Všem gratulujeme a přejeme mnoho štěstí!

Nový designér

Důležitým bodem v našem admin teamu je nový člen na pozici Designéra – Hráč Rody_cz, který stojí za většinou staveb, které jste v poslední době mohli vidět. Tímto mu gratulujeme a přejeme mnoho štěstí v jeho nové funkci.

Nový Admin

Nemůžeme pominout zásadní změnu v ranku u našeho velmi skvělého moderátora Klimkiho, který se dnešním dnem stává oficiálním adminem. Gratulujeme!

Nový Admin:

 • Klimki_

Nový designer:

 • Rody_cz

Nová posila Helper teamu:

 • ArkenThas
 • EmberIsolte
 • W4TER

20 Responses to Nový admin & designér & helper team

 1. Helper z jiného vesmíru napsal:

  Gratulace a hodně štěstí, hlavně mějte pevné nervy 😉

 2. TheDarkLord173 napsal:

  Gratuluji těm, kteří se tam dostali, těm kteří byli vybráni, ale zároveň jim doporučím jednu věc, když na toho helpera nemáte, nebaví vás tím helperem být, akorát vás štve to, že musíte radit a pomáhat vyšším členům AT, tak se na to prosím vás vykašlete, uleví se vám a uděláte místo pro někoho schopnějšího. 🙂

 3. Raxxxsan napsal:

  Zaujímavé hrač W4TER ktorý je arogantný ti pokojne náda to kok*tov do pi* a jebn*tych keď mu slušne povieš na DC aby sa choval ako človek,a kvôli tomu že si mu to povedal tak si ťa znepriateliľ a tak sa k tebe chová sa stane helperom :D.Možno odvtedy dostal rozum a prehodnotil svoje chovanie ale uprimne pochybujem.

  • DLord napsal:

   😀

  • Borgo napsal:

   tbh tiez nechapem podla coho tam nominovali toho W4TERA, kedze ma na forku 16 prispevkov, aj to co pisal do naboru pod svoju frakciu, do chatu ked som ho videl pisat tak iba arogantné blbosti. Bohuzial bud sa pretvaroval pred niekým z at, alebo ho tam niekto dohodil ¯\_(ツ)_/¯. idc. Nech sa vsetkym darí x)

  • Vy víte kdo... ;) napsal:

   Taky mi některé výběry přijdou dost kontroverzní, ale tak co… 😀 Jejich volba.

  • Admin napsal:

   Takovou informaci o W4TERovi nemáme, byl navrhnut v rámci AT a při pohovoru překvapil. Věříme, že bude svou funkci plnit maximálně zodpovědně. Ukáže až čas, jestli jsme vybrali pravého.

 4. Vy víte kdo... ;) napsal:

  Baví mě, že novým designerem se stal zrovna člověk, co se neumí ani chovat, vycházet s ostatními a slušně se pobavit o komplexní kritice na jeho práci. Který místo toho začne řvát jak dítě “Nikoho nezajímáš, drž hubu”. Který se chová agresivně a toxicky vůči ostatním… 🙂
  Well… who am I to judge, right? Just my point…
  Třeba to bude vypadat v budoucnu líp, jak jeho předchozí výtvory, budu mu držet palce 😀 Ale v klidu se přijdu podívat a opět komplexně zkritizovat. Věřím, že jeho “cesty a domy” budou lepší a kvalitnější 😉 Není-li to pravda, Rody? 🙂
  Máš teď šanci mi fakt dokázat, že umíš víc, než jen mlít pantem a hrát si na hrdinu před svými kamarádíčky 😉

  • Rody napsal:

   Jsem rád, že na mě myslíš i po roce a myšlenka, že bych na tebe snad zapomněl ti nedá spát. Také to přeji mnoho štěstí v tvoření tvého vlastního obsahu a budu se těšit na tvou návštěvu 😉

  • Rody napsal:

   Každopádně se tady s tebou nechci hádat, myslím si, že tenhle dětský spor je za náma a jak říkám klidně přijď kdykoliv ohodnotit a pokecat si o + a – mé práce nemám s tím problém.

   • Vy víte kdo... ;) napsal:

    Tak to jsem rád. Zkoušel jsem rýpnout do vosího hnízda, jestli se chytneš a začneš zas vyvádět. Vidím, že jsi se změnil a jsem za to rád, tudíž odvolávám své rýpání, i já vím, kdy přestat 😉

  • Admin napsal:

   Bohužel pro někoho jsou určití lidé, které jsme přibrali nepochopitelní, z našeho pohledu, kdy Rody_cz již roky pracuje pro server si dle našeho mínění zaslouží onu pomyslnout šanci být v AT jako designér.

   PS: Příspěvky typu Tatarskáomáčka jsem skryl, vyjadřování na této úrovni komentářů tu nemají co dělat.

 5. Anonymous napsal:

  To mi chcete tvrdit, že na Epesu AT nikomu nenadržuje ?
  Nic proti, ale W4ater není roven lidem jako je Arken a Ember.
  Navíc na Epesu je mnoho lidí, kteří (když si všimnou) poradí
  Možná jsem měl smůlu, ale neviděl jsem, že by W4TER někdy předemnou někomu poradil.
  Já osobně jsem si myslel, že má každý právo na Helpera, ne lidé, kteří vám musí 24/7 lézt do p*d*le a vyždímají z vás “Tajné informace” které mohou zničit ekonomiku (Např.: Tuším, že někdo psal něco o Dřevěnné kose -> určitě si člověk bude dřeva šetřit, než aby craftil, když se nabízí OP dřevák)

  Alespoň jste dali jasně najevo, že povídačky jsou pravdivé 😉

  • TheDarkLord173 napsal:

   Za mě AT se snaží vyjít dobře se všemi hráči a nenadržují “schválně”, většinou to je tak, že pomůžeš určitému členovi AT a ten tě při většinou při náboru podpoří, naopak, když člen AT vidí, že nějací hráči na serveru dělají akorát bordel, tak ty nepodpoří, nevidím na tom nic zlého, w4terovy schopnosti nejsou zdaleka tak dobré jako arkenovy a fufenovy, ale jemu nebrání nic v tom, aby své nedostačující znalosti doplnil… Za mě je dobrý krok zkoušet dávat “malé AT ranky” lidem, kteří doteď serveru alespoň trochu pomáhali, než dělat nějaké nábory, ze kterých vyjdou lidi, kteří z AT odešli/byli vyhozeni, nebo je helperování zcela nebaví a využívají pouhé výhody “perma sponzora a pp za aktivitu”…

  • Borgo napsal:

   To, že bude drevená kosa neni zrovna informácia čo by zničila ekonomiku.. Zničilo ekonomiku (hádam že prvýkrát aj naposledy) to jak Laky niekedy od niekoho z AT “vyždímal” informáciu že sa budú dať prstene zeme vymeniť za klic k truhle divokych, nakúpil tieto prstene zeme za nízku cenu a nasledne na tom neskutocne vyprofitoval.

  • TheDarkLord173 napsal:

   Ale k vypouštění takovýchle “lehce zneužitelných informací” se stavím celkem negativně, když už nějaký hráč má informace, které mu napíše člen vyššího či nižšího AT, tak by si je měl nechat jenom pro sebe, to samé streamování konverzací se členy AT, taky hnus, ale co naděláš, většina lidí na serveru jsou svině a bohužel, někdy na to doplácí i hráči, kteří tyto informace také mají a jsou následně obviňováni ostatními hráči, kteří nejspíše něco závidí, že tyto informace sdílíš se svojí frakcí.

  • Admin napsal:

   AT vybírá různé hráče, rozdílných povah i typů. W4ter měl štěstí a příjemně překvapil při pohovoru, kdy výběr byl jednoznačně potvrzen přítomnými členy AT. Já zase začínám věřit, že konspirace a vzrušující “fake news”, jsou skutečně často jen fake news a zbožným přáním spousty lidí. Opravdu bych řekl, že valná většina lidí často věří více konspiracím než oficiálním vyjádřením a očekává za vším velkou tajemnou dohodu iluminátů. Bohužel tě zklamu s W4TEREM jsme dosud žádné tajné spolupráce neměli a přijde mi jako úsměvná představa, že vybíráme pouze hráče, kteří s námi ve všem souhlasí a snaží se nám jakkoliv zalíbit, naopak rádi se obklopujeme i lidmi, kteří mají rozdílné názory a v rámci aktivit na serveru to lze vidět. Ale tvá představa je vůbec zajímavá, chceš abychom si ke spolupráci vybrali někoho, kdo v jádru nesouhlasí s ničím co budeme dělat, neukáže chuť ke spolupráci a ideálně nás ještě bude poměrně často a hodně hatovat, protože přece “každý MUSÍ mít nárok, být helper”. Netuším na co konkrétně narážíš s dřevenou kosou, která na serveru není. Dřevěná kosa je jen návrh, který “možná” přijde a nikdo netuší v jaké podobě. Neví to skutečně nikdo včetně mě, ale zdá se, že ty jsi asi lépe informován. Chápu, že je možné někdy zachytit informaci, kdy někdo ví něco co by neměl.Ta většinou zazní v rámci tvůrčího procesu a někdo jí vypustí dál čímž zradí naší důvěru. Takový člověk zpravidla podobnou informaci už v budoucnu nedostane. Málokdy si ale vybereš, buď k testování nevpustíš někoho z “venčí” s rozdílným názorem a budeš si dělat všechno sám , což velmi razantně protáhne dobu tvorby a hráči ti budou psát, že tě nezajímá jejich názor a názor komunity. Druhý postup je ten, že jim dáš prostor, zapojíš do toho komunitu, vybereš pokaždé trochu někoho jiného, abys měl tu pluralitu názorů a ten člověk to zneužije. Samozřejmě si všichni představují ideální postupy, v ideálním světě s ideálními lidmi, ale bohužel to jsou jen ideály, které s realitou nemají moc společného a vždycky má každý přístup své klady a zápory a faktor “lidství” zde hraje velkou roli.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *