Ochrana & tresty pro Autoclickery

Dámy a pánové, zaměřili jsme se nyní na hráče využívající speciální automatické klikací mechaniky, které jim usnadňují boj a umožňují neúnavně klikat, čímž zvyšují svou efektivitu a získávají výhodu oproti poctivým hráčům, kteří nemají takové CPS konstantně naklikat. Rozhodli jsme se v rámci bojů s automatickými klikacími systémy zavést několik opatření. Současné limitace AC bude pochopitelně aktivní, ale k nim přibude ještě několik dalších. Do pátku 31. 7. mají tito hráči šanci odstranit veškeré automatické klikací nástroje, poté již budeme nekompromisně muset trestat.

Děkujeme všem účastníkům testování

Limitace vysokého CPS

Prvním z nich bude, že při klikách do mobů / hráčů při určitém vysokém CPS dojde ke cooldownu > 5 sec, během kterého nebude možné hitovat nic v okolí.

Náhodné a časté kontroly

Dalším krokem budou náhodné kontroly, během kterých pokud nalezneme u hráčů zmínky o AC přistoupíme k tvrdším trestům a tedy rovnou WARN. Tyto kontroly s WARN tresty budou prováděny od pátku 31. 7. 2020.

Kontroly během Turnaje vládce světa

Během vládce světa budeme více dbát na to, aby nikdo nepoužíval AC ani žádné další podpůrné programy a proto budou probíhat kontroly před i po vládci světa. Bohužel taková věc samozřejmě prodlouží trvání turnaje, ale zaručí bojovníkům mnohem rovnější hru.

Co konkrétně se změní?

 • Pokud při náhodné kontrole odhalíme AC hráče, dostane /warn, který se bude plně započítávat do 3x a dost
  • V platnosti od pátku 31. 7. 2020
  • Stačí i to, že ho náš systém odhalí u těchto hráčů v PC a WARN bude hráči přidán
 • Při vyšším CPS se může spustit automatická limitace, při které nebudete moci nic zraňovat po dobu 5 sec
 • Kontroly AC na Turnaji vládce světa:
  • hráči budou kontrolováni před vstupem – ten u kterého najdeme AC, bude diskvalifikován a získá WARN
  • hráči budou kontrolování po vstupu na turnaj – WARN + pokud půjde o vítěze vládce, bude mu titul odebrán a připadne dalšímu hráči v pořadí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *