Opatření proti lagům

lagovacisystemyJak jsme slíbili, začátkem roku se budeme věnovat redukci lagů, které se v posledních týdnech obzvlášť zhoršili a není to náhoda. Proto přichází nová opatření v podobě redukce velkých redstonových lagovacích zařízení postavených hráči. Tyto lagovače jsou v jistých případech používány k záměrnému lagování serveru a ač není jednoduché takový systém postavit, není takto možné ovlivňovat hru ostatním hráčům, popřípadě zneužívat lagovací systémy k dalším nelegálním praktikám.

Proto v následujících dnech, zredukujte svá náročná zařízení na menší či méně náročná. Během týdne budeme upozorňovat majitele lagovacích zařízení k jeho destrukci, popřípadě zmenšení. V každém případě, po neuposlechnutí výzvy bude následovat tvrdé trestání.

V případě, že se budou lagovači pokoušet narušit průběh eventů, aktivit AT, či budou záměrně lagovat server budou banováni bez výzvy.

Brzy podnikneme další úpravy na serveru které povedou plynulému hraní.

1 komentář u “Opatření proti lagům

  1. Hm, konečně to někoho napadlo :D
    Co se mých stroju týče, farma nelaguje, a nejsem blbej abych to používal při plněm vytížení serveru …
    Pak mam ještě 2 stroje, ale jeden jsem přestavoval, aby lagoval mnohem méně, a ten druhej ještě není dostavenej(Tedy byl, než mě napadla méně lagující metoda …)

    lagovat by nemel ani jeden, ale rozhodně je nebudu používat při plném serveru ….
    Snad nebudu trestán :DD

Napsat komentář