Pirátský update & vypnutí E2 & novinky

Tak můžeme s hrdostí prohlásit, že se nám (snad nás již nic nezaskočí) podařilo prokousat nejtěžším obdobím serveru, kdy jsme v podstatě téměř měsíc řešili problémy, které se na nás od začátku sesypaly. Nebylo to vůbec jednoduché období, a opravdu nás mnohdy přepadaly velké pocity smutku, protože problémy byly i ve věcech, které jsme nemohli naší činností ovlivnit. Nevzdali jsme to a překonali jsme mnoho opravdu závažných problémů a hlavně pro nás bylo prioritou postavit stabilní server bez lagů s naprosto originálním obsahem. Ještě posledních pár dní se pověnujeme stabilizaci serveru a opravám, poté se již budete moci těšit na připravovaný nový obsah ?

Pirátský update

Dámy a pánové je nám ctí odhalit vám jeden z plánovaných updatů, který se bude týkat strašlivých pirátů! Čekají na vás nové questypvp dungeon, pár speciálních pirátských zbraní,velký boss a také by mělo dojít k prvnímu zapnutí systému s drahokamy. 🙂 Více informací a samotný dungeon můžete očekávat již velmi brzy 🙂

Vypnutí Epes serveru 2

Čeká nás ovšem ještě jeden nelehký krok, který budeme muset udělat. Jen s velmi těžkým srdcem vám musíme oznámit vypnutí starého serveru EPES 2. Důvodů proč jsme nuceni tento server vypnout je několik. Prvním důvodem je, že se již tomuto serveru nemůžeme z časových důvodů věnovat a tedy není možný žádný rozvoj. Dalším důvodem je minimální návštěvnost, kdy server za celý den průměrně navštíví 7 hráčů. Posledním a tím nejzásadnějším důvodem je ovšem naprostý ekonomický kolaps spojený s nedávnou duplikační kauzou, kdy jistí hráči nenávratně poničili ekonomiku serveru E2 takovým způsobem, jakým jsme ještě za celých 5 let vedení serveru nezažili. Perličkou také je, že tito hráči pak svůj „lup“ rozházeli mezi ostatní hráče a tím vše opravdu pohřbili.

Vypnutí serveru je plánováno na čtvrtek 1. 2. 2018

Novinky a updaty Epes 3 serveru:

 • Restart světa Mining
 • Restart světa Nether
 • Členové frakcí se nyní nemohou zranit navzájem ve světě Chiméra
 • Přidán čas WarmUP 5 sec na teleport pro příkaz /res tp, /residence tp
 • Po vstupu do lokace se vám zobrazí názvy
 • Upozorňovač na rupnutí zbrojí a zbraní vylepšen
  • Přidán zvuk varující proti rupnutí
  • Přidán actionbar oznámení!!! Pozor hrozi ti zniceni predmetu !!!
 • Frakční power stoupá každých cca 7 minut + 1 ve světě Chiméra

3 Responses to Pirátský update & vypnutí E2 & novinky

 1. googu04 napsal:

  Lidi všichni 31 ledna pujdeme na Epes 2!!!

 2. filcz2 napsal:

  R.I.P epes 2 🙁

 3. OMG97CZ napsal:

  Když je teda epes 2 vypnutý bude někde mapa dostupná ke stažení?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *