Posunutí spuštění světa Asian

Asian-4Dámy a pánové ač usilovně na novém megaupdatu Asian pracujeme. A to dnem i nocí! Stále ještě nejsme ve fázi kdy bychom mohli prohlásit, že jsme se vším hotoví, tak jak se sluší a patří na nový update :)

Proto jsme nuceni o několik dní spuštění tohoto světa odložit. Doufáme, že další odklad již nebude nutný a že již vše půjde podle plánů. S příběhem a novými možnostmi si opravdu hrajeme a máte se opravdu na co těšit. :) Čeká na vás plno novinek a překvapení.

Nové datum spuštění Asianu: 7. 6. 2016

Ač chápeme, že jste se těšili a nakonec přišo odložení, věřte že dny čekání se určitě vyplatí a spustíme pro vás zase o něco kvalitnější update :)

BONUS:

Double RPG zk event + Výhodné balíčky

Jako bonus vám však čekání zpříjemníme prodloužením double RPG zk eventu a od dnešního dne budete mít možnost si pořídit speciální zvýhodněné balíčky pro pořízení VIP navždy, Sponzora a dalších věcí z našeho webového Eshopu (ZDE) Asian-world--5Ukázka z pokračování čarodějnických questů

10 komentářů u “Posunutí spuštění světa Asian

 1. Srry , ale už na tom pracujete 4 nebo , 3 roky ještě za cernoumambu a to jste to furt nedokončili myslím že to je dlouhá doba Asian měl být už otevření od 19.12.2015 a né od 7.6.2016 .Vím jaká je s tím práce ale toto bych měl za 9 dnů hotový a vás je na to víc a máte to za 4 nebo 3 roky? srry ale to je už moc stejně asian zase bude jen jedno město a to bude vše a když tak byste měli alespoň jako přídavek do bonusu dát třeba už ten portál kde bude a né že budeme muset čekat další 1 týden

  • Mistře, ač se tady kasáš, že by jsi to zvládl za 9 dní. Netušíš co všechno tento svět obsahuje. 4 Roky na něm v kuse samozřejmě nepracujeme. Začalo se na tomto projektu pracovat před čtyřmi lety a pouze bylo v plánu tento svět připravit, na samotném projektu se začalo pracovat až o vánocích a pak jsme se věnovali zase jiným projektům. Jestli jsi si nevšiml tak jsme jedním z nejaktivnějších serverů současnosti co se updatů a novinek týká, takže jsme se opravdu neváleli :) Je vidět, že vůbec netušíš jak náročné je něco podobného připravit a jsi zvyklý na druhořadé projekty, které jsou opravdu za pár dní hotové. Na tmto projektu si však dáváme opravdu záležet. Uvědom si, že ty budeš jen čekat, ale my na tom strávíme dalších X děsítek hodin jen aby to pro hráče bylo zase o třídu lepší žážitek. Opravdu to není jen o tom naflákat pár staveb a prohlásit to za megaupdate :)

    • Ukázat svět, když není připraven nedává smysl, + by se furt na něco ptali, zase by nás to zdržovalo. Buďte rádi že si pro vás Epes jako náhradu za odložení připravil, taky se na vás mohl hezky vyprdnout. Hold si počkáte, svět se nezboří.. Kdyby se to otevřelo na termín, půlka věcí by nemusela jít. Příčina by mohla být mázání inventářů (a to by jste nechtěli, že?…)

     • Svět do sklěněné koule nedáme :) je na to moc velký. Neboj příští týden už se dočkáš :)

Napsat komentář