Ruční kontroly PC

Dnes přicházíme se zásadním rozhodnutím, které jsme dělali dlouhé týdny, protože najít v tomto tématu nějaký kompromis bylo velice obtížné. Bohužel se jedná o další věc, která nás zbrzdí od tvorby nového obsahu. Jako by nestačilo, že musíme věnovat obrovské množství času odstraňování všelijakých bugů, kterých někteří zneužívají, a náš obsah musí být odladěn tak, aby bugnout nešel.

Protože náš server stále brázdí nepoctiví hráči, kteří se zvýhodňují nad hráči poctivými, jsme nuceni veřejně oznámit, že zavádíme RUČNÍ KONTROLY VAŠEHO POČÍTAČE. Věc na jiných serverech běžná se bezesporu setká s odporem části z vás. Stále platí, že spoléháme hlavně na program PALADIN, jehož kontrolou jste většina z vás již prošla. Tento program však nedokáže odhalit vše, a je nám jasné, že část nepoctivých hráčů před ním dokáže své programy skrýt. Snažili jsme se vytvořit jasná pravidla ručních kontrol, aby došlo k co možná nejmenšímu narušení soukromí. Z taktických důvodů nemůžeme vše zveřejnit, ale dáváme k dispozici některé informace:

 • Kontrola u tebe může být provedena:
  • Selže-li u tebe v průběhu kontroly program PALADIN
  • Po schválení vyššího AT
 • Při kontrole hledáme pouze věci, které souvisí s tvou MC aktivitou
  • Rozhodně nelezeme do osobních složek, mailů, discord konverzací, …
 • Pokud něco najdeme:
  • Neznamená to, že dostaneš trest
  • Vždy se radíme, a snažíme se, abys nebyl trestán za něco, cos na našem serveru neprováděl, nebo abys nedostal trest 2x za to samé
 • Varianty kontroly:
  • Kontrolu skrze program ANYDESK provede jeden z kompetentních členů AT, který je zrovna přítomen. Vždy ti bude nabídnuto více kontrolorů a ty si můžeš vybrat
  • Pokud máš obavu, budeš kontrolorovi streamovat obraz, a on ti krok za krokem bude říkat, co máš dělat. Můžeš si tak více kontrolovat své soukromí. Protože je tento způsob časově náročnější, svého kontrolora si vybrat nemůžeš.
 • Pokud ruční kontrolu odmítneš, tak bohužel musíme stejně jako v případě sabotáže kontroly PALADINem udělit warn
  • Kontrolu u tebe provádíme, protože u tebe selhal kontrolní program PALADIN, nebo máme podezření, že bys mohl používat zakázaný software, který kontrolní program nenajde. Tímto způsobem chceme bojovat proti nepoctivým hráčům, kteří mohou znevýhodňovat i tebe. Při kontrole hledáme čistě věci, které souvisí s tvou MC aktivitou, rozhodně nelezeme do konverzací, mailů či osobních složek.

 

 

 

9 Responses to Ruční kontroly PC

 1. Thoudead napsal:

  Kdo to zas vymyslel

 2. Jozky napsal:

  Neviem ako vy.Ale kopu ludi ma AC,netvrdim ze ho pouziva na epesy,mize ho pouzivat na ine ucely,na ine hry,ja ho napriklad mam stiahnuty,ale pouzivam to vylucne na sfgame,a to mam este aj mouscerecorder na darkorbit.Cize pokial to hrac nepouziva na vasom servery by to nemali byt trestane.Za dalsie hrac s autoclickerom nema ziadne vyhody kedze na servery mate nastavene cps,ktore ked sa prekroci hrac nemoze 5s hitovat..Plus easte aj anticheat zvykne pri rychlejsom hitovani kickovat…Ale ok ak prehladavanie pc bude len za hacky verim ze s tym nebude mat nikto problem.

 3. KebabBoi657 napsal:

  Ok ja stym suhlasim.

 4. Admin napsal:

  Ruční kontrola je poslední možnost pro AT, když selžou ostatní metody detekování a bude důvodné podezření na používání nepovolených programů, nejedná se o nahrazení současných metod a bude k ní docházet spíše ve vyjimečných případech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *