Skupinový dungeon Arighol

dungeon-arighol-teaserDungeon Arighol přináší velké oživení frakcí a teamového ducha ve světě Chiméra. Je prvním svého druhu ve světě Epesu. Porazte s přáteli jedny z nejsilnějších bossů v tomto temném dungeonu, který je pokladnicí jedněch z nejvzácnějších věcí celého světa.

Dungeon Arighol se spouští každý den ve 14:00, 16:00, 18:00 a 20:00. Vstup není omezen žádným RPG levelem a ke vstupu je nutné porazit Strážce Arigholu, který se objevuje u vstupu do dungeonu Arighol, nedaleko Elgrimu.

V tomto dungeonu hráči získávají veliký počet zkušenostních bodů k RPG levelům, tedy se chodit do tohoto dungeonu opravdu vyplatí a Arighol představuje velice rychlý způsob jak levelovat.

Legenda

Legendy vypráví o úctívačích, kteří byli vybráni bohy aby v jejich jménu konali činy pro které si je budou lidé pamatovat a modlit se k nim. Těmto následovníkům byla průjčena velká moc a nebylo možné se jim postavit. Bohyně Thema propůjčila svou moc velice silné čarodějnici Morganě a bůh Aorr Lizardovi, jež byl napůl člověk a napůl ještěr. Tito šampioni měli střežit společnou svatyni bohů Aorra a Themy, bůh Aorr měl však zájem o plnou přízeň smrtelníků a lstí přesvědčil Morganu aby se stala i jeho služebnicí. Ta pod přislíbenou mocí souhlasila a zničila sochu bohyně Themy.

Bůh temnot Aorr zradil bohyni Themu, ta však, jak je jejím zvykem uskutečnila krutou pomstu. Zrádkyni Morganu spolu s z Lizardem proklela k věčnému životu pod povrchem svatyně a zničila v tomto místě vše co připomínalo boha Aorra. Toto místo je dnes známo jako Arighol, jeden z nejstrašnějších dungeonů Chiméry do kterého se odvažují jen ti nejstatečnější.

Jak se dostat do dungeonu?

Porazit bosse Strážce arigholu

Po porážce bosse získá hráč použít příkaz /arighol (platný pouze 10 min od porážky bosse)

Následně se na tohoto hráče mohou teleportovat pomocí /party další válečníci, bez kterých je projití dungeonu téměř nemožné.

Po aktivaci brány do Arigholu vám již nic nebrání zažít velikou výzvu.

Na co si dát v dungeonu pozor ?

Pokud během bojů v dungeonu zemřete, návrat zpátky pomocí /back je vyloučen a do dungeonu budete moci znovu vstoupit až po další porážce Strážce arigholu v novém tažení.

Je třeba si také dávat pozor aby jste se v dungeonu neodhlásili, jelikož přihlášení se v těchto prostorách není možné a je nutné požádat vyšší admin team o odportování z boje.

V místnostech s bossy je také nemožné používat enderskou truhlu, tu však naleznete v chodbě po porážkách bossů.

Brány po zabití bossů se otevírají pouze na omezený čas, proto po zabití bosse na nic nečekejte a rychle se dostaňte dodalší místnosti.

Zbraně a zbroje z Arigholu

Arigholske-zbrane Arigholska-zbroj

1 komentář u “Skupinový dungeon Arighol

  1. Pingback: Květen je tu! | Epesuj.cz - Epesní RPG server

Napsat komentář