Stavební soutěž plná Vampírů

Stavitelská soutěž

Prázdninová stavební soutěž!

Dámy a pánové představujeme vám nové téma stavební soutěž, které se bude týkat temných, strašidelných míst, kobek, tajných sálů a chodeb v podzemí. Téma se totiž bude týkat hlavně upírů, dávných tvorů procházejících se světem Epesu.

V této soutěži budete mít možnost získat již dnes unikátní náramek serveru (ne nemyslíme, imaginární ve hře, ale ten skutečný náramek na ruku, který vám odešleme Českou poštou domů).daksu

Vaším úkolem je do 17.  července postavit v podzemí Upírské sídlo, jestli zvolíte tajnou upírskou svatyni, velký sál s trůnem pro dávné vampírské vládce, nebo celé město obývané vampíry, to bude záležet na vás. Ale dejte si záležet a čím větší a propracovanější bude váš výtvor, tím spíš vyhrajete a vaše stavba může být zařazena do příběhu světa.

Dejte si záležet s detaily, Vampíři byli kdysi velmi nebezpečná rasa, která měla své „vládce“, kteří se ukrývali před slunečním světlem v dávno zapomenutých sálech pod povrchem země aby byly ukryti před celým světem.

Zapoj fantazii a vdechni těmto legendám nový život.

Ty nejlepší stavby budou mít šanci na oficiální zasazení do světa Epesu!

Soutěž potrvá téměř dva měsíce!

17. 5. – 17. 7. 2017

O co se hraje ?

 1. VIP status sponzora na 2 měsíce  + 1000 PP + Náramek serveru (skutečný) + dia truhla + dia klíč + 6x PP klíč
 2. VIP status sponzora na 40 dní  + 750 PP 4x PP klíč + Dia truhla + klíč
 3. VIP status sponzora na 25 dní + 600 PP 2x PP klíč + Zlatá truhla + klíč

Trochu jsme naboostili odměny a v případě, že vás bude stavět více, budete si moci odměnu rodělit a nám dát informaci o tom, kdo jaký podíl má získat :)

Co musím postavit ?

 • Postav propracované sídlo Vampíru v podzemí
 • Sídlo může být celé město, nebo svatyně, místo odpočinku, strašidelné nekropole
 • Čím propracovanější a monumentálnější věci postavíte, tím spíš můžete zvítězit.

Co vše se hodnotí?

 • Tématika, propracovanost chodeb
 • Atmosféra (jak stavba působí)
 • Originálnost 

Co musím splňovat?

 • Stavba musí být v residenci
 • Stavba musí být postavena na našem serveru
 • Stavba musí být originální, prosíme nekopírujte už postavené stavby odjinud
 • Doporučujeme stavět ve světě world

Jak se příhlásit do soutěže?

 • Postav stavbu a zabezpeč si ji reskou
 • Pošli email v tomto formátu:
  • Předmět: Stavebni soutěž vampíří sídlo 2017 – tvůj herní nick
  • Text: Přesný název residence, herní nick, doplňující informace které si myslíš že bychom měli znát.
 • Stihni postavit a odeslat mail do 17. 7. 2017 do 23:59

10 komentářů u “Stavební soutěž plná Vampírů

 1. Pingback: Nová posila helper týmu | Epesuj.cz - Epesní RPG server

 2. Pingback: Stavitelská soutěž je v plném proudu! | Epesuj.cz - Epesní RPG server

  • Záměr to je, ale i tak je dost pravděpodobné že se některá témata budou v budoucnu opakovat ;-). Když vymyslíme něco úplně nového už to bude jen něco velmi specifického co se hráčům nemusí zdát jako vhodné téma. Viz. Starodávná civilizace, o které buď málo věděli, nebo jim přišlo neskutečně složité.

   • Dovolím si tvrdit, že pravý stavitel jako takový se dokáže poprat s čímkoliv. Internet je přímo plný zdrojů o podobných věcech, nemluvě o tom, že někteří se do podobných témat už ve svých stavbách vrhnuli, leč to říkám nerad, je i vizuální inspirace. Navíc příliš obecná témata se hodnotí poměrně obtížně, několikrát bych při rozhodování o stavebních soutěžích udělil odměny jinak. Možná to bude tím, že se na stavby jakožto člověk věnující se budování dívám jiným způsobem.

    Spíš než nevědomost nebo složitost bych vinu shazoval na lenost. Nechci lhát, ale mám pocit, že residence mrkev z minulé soutěže nebyla postavěna za účelem soutěže. Stála totiž mnohem dříve.

    Uvažoval bych nad jiným způsobem udělování odměn, ne je mít fixní, ale dle zásluh stavitelů, počtu účastníků… Případně založit místnost s „nejlepšími staviteli“ jako je to u vládců světa.

    Upřímně, stavět na Epesu něco většího není sranda, člověk u toho tráví hromadu času a stejně to nikdo neocení, netrvá dlouho a dokonce se na to zapomene…

    • Bohužel moc stavitelů se k našemu zklamání neráčilo chopit stavění navzdory hodnotné ceně:) s tím moc neuděláme. Bohužel, důvodem proč odměny jsou jak jsou máme důvod. V případě jiného udělování odměn – všem stavitelům podílejících se na jedné stavbě mohlo dopadnout dost nepatřičně. Svádí to, k tomu že by si stavitelé přibrali jako pomocníky spoustu svých kamarádů, které by dostali odměnu i když by se třeba na stavbě vůbec nepodíleli. A opravdu je nereálné to hlídat, nebo později kontrolovat zda hráči opravdu jsou oprávněnými staviteli. Proto je cena jednotná, avšak nyní trochu navýšena, musíme bohužel hodně přemýšlet nad potenciálními způsoby jak by se to dalo zneužít. :) Co se staveb týká, nezapomínáme, a často se k nim vracíme, mnoho z nich jsou klidně i po roce použity v nových updatech a vidí je pak všichni hráči :) Ale netuším co myslíš tím nápadem, – Místnost s nejlepšími staviteli.

     • Po vstupu do chiméry je (byla), netuším, místnost s vítězi vládcovských soubojů. Něco podobného zařídit s vítězi (1. místo) stavitelských soutěží?

      Co se týká potenciálního zneužití, je to první věc která rozhoduje o formě úpravy.
      Ohledně odměn jsem se pravděpodobně vyjádřil špatně, nebylo to myšleno tak, že každý z účastníků projektu dostane odměnu dle zásluh, ale odměněn bude projekt jako celek, tedy jeho zástupce (majitel resky). To, jakým způsobem si to hráči rozdělí mezi sebe už by vaše starost být neměla.

Napsat komentář