Vánoční Eventy jsou tu!

stromecks

O co se jedná?

Vašim úkolem bude postavit  velký, vánoční stromeček. Jak ho postavíte či jak ho ozdobíte bude zcela na vás.

Co se hodnotí?

 • Vánoční tématika
 • Originálnost
 • Způsob zdobení

Co musíte splňovat?

 • Stromeček musí být v residenci
 • Musí být znát, že jde o vánoční stromeček

O co se hraje?

1. místo – 150PP + dia truhla
2. místo – 100PP + dia truhla 
3. místo - 100PP + zlatá truhla 

Jak se přihlásit do soutěže?

 • Postav jeden vánoční stromeček a zabezpeč si ji reskou
 • Přihlaš se do soutěže na fóru ZDE v tomto formátu:
  • Předmět: Vánoční stromeček – tvůj herní nick
  • Text: Přesný název residence, herní nick, doplňující informace které si myslíš že bychom měli znát.
 • Stihni postavit a odeslat přihlášku na fórum do 21. 12. 2016 do 23:59

vanocni-soutez

Další ze soutěží je pro vás připravená Vánoční soutěž ve které budete mít za úkol stát se na chvíli básníky a sepsat do knihy ve hře báseň o našem serveru. :) Jsme zvědaví jak s tímto úkolem poradíte, neboť odměny jsou unikátní a získají je tři nejlepší :). Knihu s konkrétními informacemi o soutěži najdete v truhle u stromu vedle Domu stavitelů.

Básnická soutěž potrvá do 24. 12. 2016

event-vanocni-1

Vánoční event je tu! Zlouni přepadli Vánoční zónu a ukradli všechno Vánoční Ovoce, za toto ovoce budeš moci získávat různě vzácné Vánoční dárečky. Pokud jsi odvážný a soutěživý, můžeš se také pustit do speciálních eventů, které se otevírají každou hodinu a získat Vánočního Kapra, nebo předmět Vánoční Labyrint, který také můžeš vyměnit u Vánočního obchodníka. Tak na co čekáte? Projděte ledovým portálem na spawnu :) Doufáme, že se vám náš event bude líbit :)

Dále už zbývá velmi málo času na objednání serverových triček, které budou vyrobeny na míru s naším originálním potiskem. Vybírat můžete, ze čtyř motivů a získáte tak originální památku na náš server. Tuto akci již neplánujeme opakovat. :)

ukonceni-vyroby

Do kdy lze zakoupit tričko? 

Prodej triček skončil

Trička jsou nyní ve výrobě! Již brzy budou odeslány :)

Tato trička již nikdy nebude možné získat, a objednat je lze pouhých 7 dní (od 5. 12. 2016 – 12. 12. 2016)! Potom bude prodej ukončen, trička budou zakázkově vyrobena na míru a rozeslána. Proto prosím pečlivě vybírejte! Trička jsou z kvalitního materiálu 100 % bavlny.

Trička můžete objednat ve 13  velikostech, a prosím dobře si zkontrolujte, jaké tričko objednáte, neboť případná výměna je téměř nemožná.

Jsme hrdí na to, že vám můžeme tato trička představit a přijít s hmotnou věcí, kterou můžete skutečně uchopit a obléknout si ho. Je to věc co vám bude vždy připomínat chvíle strávené na Epesu a pro nás symbol toho, že jsme stvořili skutečně hodnotný svět, který mnoho lidí, zabavil, potěšil, nebo prostě jen zkrátil dlouhou chvíli :)

Přejeme vám všem příjemné prožití Vánočních svátků!

Napsat komentář