Velká optimalizace a vylepšení serveru

novinky1_2

Po delší odmlce a pro admin team náročného období, kdy máme opravdu mnoho práce v reálném životě, jsme si i přesto připravili spoustu vylepšení a oprav, které na server plánujeme přidat. Server byl dlouhou dobu vyvíjen dopředu a přidávali jsme stále nové updaty, které se nyní stali pro mnohé již velmi nepřehledné. Nyní nastala doba abychom ve všem udělali pořádek a doladili stávající obsah, tak aby byl co nejvíce odladěný, vyřešené opakující se chyby a  nedocházelo ke zbytečným zásekům hráčů.

Chystáme se také zpřehlednit server a být více přátelštější k novým hráčům, kteří na náš server přicházejí a budou tvořit budoucnost serveru. V tuto chvíli máme opravdu veliký seznam věcí, které v následujících týdnech budeme na server přidávat a doopravovat. Vyslyšeli jsme také mnoho vašich podmětů a návrhů od vás a věříme, že se vám následující opravy a úpravy budou líbit a nebude jich vůbec málo.

K dnešnímu dni jsme také začali vyhodnocovat videosoutěž, která skončila tento čtvrtek. Výsledky videosoutěže plánujeme zveřejnit v průběhu přístího týdne.

Brzy vám také prozradíme, nové tajemné updaty, které se připravují a týkají se tajemných prokletích.

Akční sleva pro Eshop - Připravili jsme si pro vás malou slevovou akci o které se více dozvíte na našem Facebooku https://www.facebook.com/ninecraft/

Napsat komentář