Veselé vánoce! & Amnestie

VeselevanoceA je to tu, štědrý den přichází a my jsme si pro vás připravili několik nových Vánočních lokací. Čeká na vás možnost získat Štědrovečerní nadílku a Vánoční dárek Epes teamu.

Do štědrovečerní lokace se můžete dostat velikou branou ve vánoční lokaci, která je již několik dní otevřená :)

1Tomas11 si pro vás připravil ještě speciální vánoční skákačku, jejíž teleport nalezenete ukrytý někde na spawnu :)

Všem vám přejeme krásné prožití svátků vánočních, mnoho pohody, pohádek, setkání s lidmi, které máte rádi, bohatého ježíška a spoustu dobrých pokrmů :)

Štědrovečerní lokace bude otevřená:

 • 24. 12. – 15:00 – 21:00
 • 25. 12 – 9:00 – 18:00

Mimo tuto dobu nebude možné odměny získat.

Štědrovečerní odměnu získá každý, kdo získá štědrovečerní hvězdu ve štědrovečerní lokaci a nashromáždil několik kusů Vánočního prachu.

Vánoční dárek Epesu získá každý kdo má level větší než 6, rank VIP, nebo sponzora :)

=========================================================
amnesty2A je to tady.
Vašim úkolem bylo napsat slohovou práci o +2.000 slov. Přišlo nám celkem devět slohových prací, ale z toho většina nedosáhla ani 500ti slov.

Kdo tedy dostal poslední možnou šanci?

 1.  Lily_CraftBox
 2.  TelefoniaRider
 3.  Bandicoot250 

Těm, kteří byli zabanováni za HackClient, budou smazány chestky na vše residencích + inventáře

6 komentářů u “Veselé vánoce! & Amnestie

 1. čím si to zasloužím ?? To jsem měla víc než 2000 slov ?? A moje čeština je no…..Trošku jiná…Rozhodně tam bylo hodně chyb a navíc nemůžu tomu uvěřit……A jsem tak šťastná !!! :) …..Konečně ty lidi !!! Víte jak je vůbec ten server boží ?? zkuste si jiný (kromě těch slavnějších) !!! Nikde nejsou tak boží lidi jako tady a můžu se zeptat kolik jsem měla slov ?? mě to psalo ,že 1780 + – můj program bere jako slovo : A…..A . Obě a bere jako jedno slovo takže kolik jsem tedy měla ??

  • možná to bude tím ,že to neznělo jako pravda a nebo ti šlo třeba o …..Sebe ?? Já tam du jenom kvůli kámošům který jsou na mě naštvaný a takže jsem napsala příběh …. Od začátku když jsem Epesuj poznala do konce když jsem dostala ban ,ale tak to zkusíš příště :) neboj určitě ti to vyjde :)…..A hlavně buď rád za ten ban bylo by ti hrozně kdyby si ho nedostal…..Já se trápila taky strašně moc a taky jsem (byla jsem) ráda ,že jsem dostala trest ( ban) za to že jsem měla hacky někdo si to musel vydřít a já zapnu hack a mám to během minuty a oni to dělají třeba tři dny ….

   • Lily měla jsi 1890 slov ale tvá amensti v nás i něco zanechla. zanechala v nás pocit, že svého činu opravdu lituješ a tak jsme se rozhodli, že ty unban dostaneš. Pokud se nemýlím celé AT bylo pro.

    Baltazare, ty jsi sice měl 2013 slov ale tvá práce byla s prominutím tak škaredá, že nikdo nebyl pro a ještě jsme kroutili hlavou. Absolutně si neuvědomuješ závažnost svých činů a je ti to vlastně jedno, ty chceš jen ten unban a svědomí žádné. proto jsme tě nepustili.

Napsat komentář