Vyhodnocení prvního kola náboru

V tomto náboru se sešlo celkem 17 přihlášek, což je naprosto neuvěřitelné a všem chceme tímto velmi poděkovat. Věřte, že bylo opravdu těžké vše komplexně posoudit. Vyžádalo si to hodiny našeho času a konzultací mezi členy AT.

V prvním kole uspěli tito kandidáti na pozici [helper]:

 • TheDarkness
 • phiwings99
 • rcrossCZ
 • TheDarkLord173
 • razingchaos
 • kralik159159

Rádi bychom probrali nějakou formu spolupráce (také jste zvaní na pohovor):

 • PEFAZU
 • LordLait
 • Mallysej

Co to pro vás znamená?

V prvé řadě gratulujeme všem postupujícím. Máte za sebou první kolo našeho náboru. Ovšem samozřejmě to neznamená, že automaticky na své funkce dosáhnete. Dalším hodnocením kolem je pohovor na našem discord serveru.

Potvrzení termínu

V prvním termínu stihneme jen část z vás. Prosím dejte nám vědět, jestli se můžete dostavit na první termín pohovoru zprávou na discord Abychom věděli na jaký termín pohovoru přijdete, prosíme, dejte nám to vědět na discord našeho helpera+ _col_#8694

Jak se připravit na druhé kolo? Co mě čeká?

V prvé řadě nebuďte nervozní, účelem našeho hovoru není vás přesvědčit o vašich nedokonalostech. Společně pohovoříme, abychom poznali jací jste. Nejedná se o žadný upjatý hovor. 🙂 Jen  poprosíme kvalitní mikrofon a předinstalovanou aplikaci discord.

Kdy je druhé kolo?

Budou vyhlášeny hned dva možné termíny. Prosíme o potvrzení učasti. Pokud se nemůže účastnit, prosím sdělte nám to na kontaktní discord a domluvíme jiné řešení.

Závěrem chceme poděkovat i všem nepostupujícím za jejich odvahu v podání přihlášky.

Nenechte se také určitě odradit neúspěchem, zatím třeba ještě nemáte tolik zkušeností, to však neznamená, že vás v budoucnu nemůžeme kontaktovat s přímou nabídkou na post Helpera.

První termín:

 • Čtvrtek 6.5.2021 od 18:00

2 Responses to Vyhodnocení prvního kola náboru

 1. josef04 napsal:

  Gratuluju všem postupujícím a doufám že se vám bude dařit i nadále.

 2. Mistr Judari napsal:

  Gratuluji. Velmi zajímavý výběr kandidátů, zvláště pokud ohlédnu na fakt, že valná většina má slušný záznam a někteří zajímavé mimoserverové aktivity.

  Ačkoliv mě výběr velmi těší, největší teplé místečko má avšak můj dlouhodobý kamarád Phiwings99. Kdysi jsem psával, že to ten kluk dotáhne daleko. Nejen kvůli mým věšteckým schopnostem vnitřně doufám, že na tom pohovoru zapne po 6 letech alespoň čelní lalok, když už ten mozek místy chybí a zbytek je permanentně vypnutý, tak aby to zvládl..!
  Držím nejen palečky. Čest a kvalitní vystupování nade vše!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *