Vyhodnocení stavební soutěže

Již je to nějaký čas, co jsme pro vás uspořádali stavební soutěž, na jejíž výsledek jste si museli dlouze počkat.  Důvodem čekání, kromě absence času bylo také to, že se do soutěže přihlásili pouze dva hráči a zvažovali jsme jestli oficiálně soutěž neprodloužíme, aby se mohlo zapojit  více  hráčů. Nakonec jsme se rozhodli, že vyhodnotíme dva účastníky, pro které již máme nachystanou odměnu.

Je nám záhadou, že se stavební soutěže zúčastnilo tak málo stavitelů a v budoucích soutěžích již nejspíš k prodloužení času k zaslání dalších prací dojde, abychom pak nemuseli hodnotit jen mezi dvěma staviteli.

Každopádně již  nyní máme v plánu novou stavební soutěž, ve které budete opět moci vyhrát skvělé ceny a pevně doufáme, že se vás přihlásí víc! 😉

Téma soutěže bylo: Postav rituální místo

Trvání soutěže bylo: 23. 4. 2021 31. 5. 2021 

 

 

O co se soutěžilo?
1. místo –  1500 PP bodů, Klíč k truhle křídel /shop, Diamantová truhla s klíčem, Diamantová stavební trofej + Kniha “Minecrafťák architekt” (skutečná kniha odeslána k vám domů)
2. místo – 750 PP bodů, sponzor 30 dnů, Klíč k premium truhle, Zlatá truhla + klíč, Zlatá stavební trofej
3. místo – VIP 60 dní, Zlatá truhla + klíč, 250 PP, Stříbrná stavební trofej

 

Vítězové:

  1. Shawue – /res tp tavue + /res tp netusim
  2. razingchaos – /res tp STV1

Prosíme vítěze aby nám na email epesmc@email.cz napsali, jejich záměry s odměnou, případně adresu kam odeslat speciální Minecraftovou knihu.

Odměny jsou tuto soutěž byly opravdu velmi štědré

Děkujeme StenlyhoAcc za vložení knihy – odměny do soutěže 🙂 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *