Výsledky prvního kola náboru a druhé kolo

V tomto náboru se sešlo celkem 34 přihlášek, což je naprosto neuvěřitelné a všem chceme tímto velmi poděkovat. Věřte, že bylo opravdu těžké vše komplexně posoudit. Vyžádalo si to hodiny našeho času a konzultací mezi členy AT. I vy hráči jste se mohli k těmto přihláškám vyjadřovat a ovlivnit tak následující dění na serveru.

V prvním kole uspěli tito kandidáti na pozici [helper]:

 • Jack_Ounes (pohovor proběhl)
 • Frowdex (pohovor proběhl)
 • Kikken (pohovor proběhl)
 • Zolido
 • _Col_ (pohovor proběhl)
 • Pavlitko
 • AppleTree (pohovor proběhl)

Uspěl tento kandidát na pozici [tester]:

 • Negjo

Co to pro vás znamená?

V prvé řadě gratulujeme všem postupujícím. Máte za sebou první kolo našeho náboru. Ovšem samozřejmě to neznamená, že automaticky na své funkce dosáhnete. Dalším hodnocením kolem je pohovor na našem discord serveru.

Potvrzení termínu

Abychom věděli na jaký termín pohovoru přijdete, prosíme, dejte nám to vědět zde na foru Odkaz

Upozornění: Pakliže nebudete ani na jednom z vyhlášených termínů bez předchozí omluvy budete z náboru automaticky vyřazeni.

Jak se připravit na druhé kolo? Co mě čeká?

V prvé řadě nebuďte nervozní, účelem našeho hovoru není vás přesvědčit o vašich nedokonalostech. Společně pohovoříme, abychom poznali jací jste. Nejedná se o žadný upjatý hovor. 🙂 Jen  poprosíme kvalitní mikrofon a předinstalovanou aplikaci discord.

Kdy je druhé kolo?

Máme vyhlášeny hned dva možné termíny. Prosíme o potvrzení vaší učasti zde. Pokud se nemůže účastnit, prosím sdělte nám to na email a domluvíme jiné řešení.

Závěrem chci poděkovat i všem nepostupujícím za jejich odvahu v podání přihlášky. Jistě to není snadné odkrýt se před každým z nás.

Nenechte se také určitě odradit neúspěchem, zatím třeba ještě nemáte tolik zkušeností, to však neznamená, že to v budoucnu nevyjde.

3 Responses to Výsledky prvního kola náboru a druhé kolo

 1. GaboPeace napsal:

  Určitě bych to zkusil až budu starší zatím jsem jenom o rok mladší než Pavlitko až nasbírám více zkušeností tak bych to zkusil 🙂

 2. Raxxxsan napsal:

  No zbohom ďaľší helperi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *