Změny ve způsobu vytváření residencí – ochrana mapy

event-vanocni-2

Změny residencí:

Vážení hráči,

Jak jste si jistě všimli i na našem fóru, admin tým dlouho zvažoval způsoby jak alespoň zmenšit riziko vzniku dalších a dalších poškození hlavní mapy.

I po debatě s vámi na fóru jsme se rozhodli pro následující variantu: Stavět, či bourat v hlavním světě nebude možné bez vytvoření residence.

Jako dárek však od nás všichni hráči získávají možnost postavit o 1 residenci více, než původně mohli :)

A jak tedy residenci vytvořit?

Připravili jsme pro vás několik způsobů - my nyní uvedeme nejlehčí způsob pro méně zkušené hráče. Samozřejmě způsobů máme více, tak, aby nikoho nový update neomezoval. O dalších způsobech se dozvíte níže.

 • Pomocí pomocného příkazu – vhodné pro začátečníky

Postup:

/res velikost (místo velikost zadejte mala, stredni, nebo velka) – jakou velikost si vybrat se dozvíte níže.

/res create nazevresidence (do nazvu residence nikdy nedávejte mezery,nebo české znaky)

Velikosti residencí (dle toho, zda napisete mala, stredni, nebo velka)

 • /res mala – residence o rozměrech 17 x 21 x 17 bloků. Vytvoření residence bude stát: 121,38 $
 • /res stredni – residence o rozměrech 31 x 25 x 31 bloků. Vytvoření residence bude stát: 480,50 $
 • /res velka – residence o rozměrech 41 x 51 x 41 bloků. Vytvoření residence bude stát: 1.714,62 $

Jaké jsou další způsoby?

Spolu s moderátorem Krtko_SVK jsme pro vás připravili na naší wiki dokumentaci dalších možností. Můžete si je prohlédnout kliknutím zde. V případě, že si nebudete něčím jisti, neváhejte se obrátit na naše helpery, nebo kohokoliv dalšího z týmu. Rádi vám poradíme.

A jak se mohu zapojit do návrhů?

Na našem fóru stále běží téma, ve kterém můžete případně podat vaše postřehy a návrhy. Doufáme ale, že se nový systém ujme a společně docílíme tomu, abychom nemuseli dělat nějaký wipe z důvodu zničení hlavní mapy – hodiny a hodiny práce celého týmu.

obchodovatelne-predmety

Novinkou, kterou jsme si pro vás připravili je možnost obchodovat s prémium předměty ve hře, které dříve byly neobchodovatelné jako například Lék proti upírství, proměny, mazlíčci, mcmmo double a další. Tyto předměty se nyní neaktivují ihned po koupení v /shop, ale skočí k vám do inventáře jako předmět, který můžete někomu darovat, nebo prodat.

Jakých všech předmětů se to týká?

 • Double mcmmo
 • Legendární koně
 • Mazlíčci
 • Proměny
 • Warpy
 • Lék proti upírství

staveni-stromceku

Proběhlo vyhlášení vítězů ve stavební soutěži ve které jste měli za úkol postavit Vánoční stromeček. Porota složená z admin teamu vyhlásila tyto vítěze:

Výherci:

 1.  MrBossik
 2.  Doge
 3. _TheMajo_

Gratulujeme výhercům a i ti co nevyhráli nemusí zoufat, neboť získají malou odměnu :)

valkyklanu

Dnes od 18:00 na vás čekají klanové války v zasněženém městě Větrov. Tyto války budou trochu jiné než ostatní :)

Pátek od 18:00

balicky2

Od 23. 12 do 1. 1. potrvá v našem ESHOPU slevová akce na balíčky

Protože tento rok již Paysafe akce nebude, připravili jsme pro vás alespoň Vánoční balíčky za výhodnější ceny, které najdete v našem webovém obchodu. Pro ty kteří smutní, že nemohou použít Paysafe na kterou se nás často ptáte, máme speciální platební možnost zvanou „Supercash„, která funguje na stejném principu jako Paysafe card a je tedy možné platit i za „hotové“ přes náš webový eshop. Více informací o platební metodě SuperCash najdete zde.

http://www.epesuj.cz/jak-platit-pomoci-supercash/

restartmining

 

K dnešnímu dni byl také resetován svět mining, který čeká na nové horníky :)

Veselevanoce

Vánoční event potrvá až do 24. 12. a vyvrcholí speciální Ježíškovskou nadílkou, která bude připravena pro všechny hráče, kteří se registrovali a chvíli hráli na serveru do 22. 12. 2016. Nadílku si budete moci vyzvednout od 12:00 – 21:00 ve speciální Vánoční lokaci.

Přejeme vám všem mnoho Vánoční pohody, bohatého Ježíška, spoustu dobrot a skvělé pohodové atmosféry nejen po celou dobu Vánočních svátků :)

Váš

Admin team

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je ChrisC07. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář