Chceli by ste download E2?

Ano, ako samostatne mapy
Celkem hlasů: 20 (48%)
Ano, ako server s pluginmy
Celkem hlasů: 6 (14%)
Ano, ako samostatne mapy aj server s pluginmy
Celkem hlasů: 9 (21%)
Nie
Celkem hlasů: 7 (17%)
Celkem hlasů: 42

Download E2

#1
Tak ma napadlo ze ked uz je E3 vonku, na E2 sa casom zabudne a potom sa pravdepodobne uplne vypne. A pravdepodobne vela z nas by sa o nejaky cas mozno rok, 2, 12, 20, 200,... chcela po tom svete poprechadzat a zaspominat nan. Chceli by ste vy download E2? Ak ano tak samostatne mapy (Epes, Chimera - len mala cast s dungeonami od Elgrimu po hrad vladce, tzn bez frakcii, Spectra, Asian, bez miningu, netheru a endu) alebo ako serverovy (Bukkiovy alebo CraftBukkitovy alebo Spigotovy alebo aky to vlastne je) celok. Vyssie zaskrtnite moznost a nizsie napiste dôvod preco. M.

Re: Download E2

#2
Zdravím, já osobně jsem proti. Na serveru se vyskytovalo opravdu hodně práce, nejen od AT. A dát plný přístup k této práci lidem? Už tady byly pokusy o kopírování Epesu... A zveřejnit jeho mapu mi nepřijde jako zrovna dobrý nápad. Kdo ví k čemu by to až vedlo.

Re: Download E2

#4
Já souhlasím na stáhnutí mapy, potřebuji totiž Větrov do jednoho videa. Jednou jsme se na tuto otázku ptali Epese a dle toho co si pamatuju nebyl proti.
\nChápu veškerou práci tož ano ale avšak není zase škoda když to bylo tolik práce to nechat jen tak zmizet? ;) Furt podotýkám že mi jde jen o Větrov

Re: Download E2

#7
No, šlo by dát třeba mapu bez plugynů, ale je pravdou že by to někdo mohl zneužít, zkopírovat a použít pro vlastní server.
\nJsem pro - pokud by se ale našel dobrý způsob jak to zabezpečit. Jinak ne.

Re: Download E2

#8
1T0S_ píše:
04 led 2018 21:11
\nDávat pluginy by bylo stupidní.
\nNedávat mapu by bylo celkem mrhání.\n
\n\nNejen stupidní a mrhání.. Jak už psal Drae je blbost někde zveřejnit roky své práce.. natož když server stále jede. Jestli chceš mapu a pluginy jdi na E2. Nevím co se tady ještě vůbec řeší. Já bych to locknul.. 100% proti

Re: Download E2

#9
TheDarkness píše:
06 led 2018 11:25
\n
1T0S_ píše:
04 led 2018 21:11
\nDávat pluginy by bylo stupidní.
\nNedávat mapu by bylo celkem mrhání.\n
\n\nNejen stupidní a mrhání.. Jak už psal Drae je blbost někde zveřejnit roky své práce.. natož když server stále jede. Jestli chceš mapu a pluginy jdi na E2. Nevím co se tady ještě vůbec řeší. Já bych to locknul.. 100% proti\n
\n\n
\nAž se server vypne, rozhodně bych mapu uvolnil. Byly to roky a roky práce, je rozumný ji prostě zahodit?
cron