Repair bad

Z Epesní Wikipedia
Přejít na: navigace, hledání

RepairBad.md_.jpg

O co jde?

Akce Repair Bad, neboli RB je dobrovolná akce na opravu krajiny, do níž se může zapojit každý.

Jak se mohu přidat?

Je to jednoduché, stačí chodit po mapě a různě upravovat terén, aby to nevypadalo jako po výbuchu. Pokud chcete opravit např. kopec, můžete si nabrat suroviny na opravu na /res tp RB... ale pozor, tyto jsou jen na opravu a nechtějte vědět co se stane když je ukradnete. Ale pozor; /res tp RB je povolena pouze pro členy týmu "Repair Bad".

Jaký je rozdíl mezi RB týmem a dobrovolným činem/akcí?

Jako člen RB týmu máte uklízení jako povinnost. Neříkám, že musíte uklízet každý den, ale pokud nebudete uklízet téměř vůbec, budete z týmu vyhozeni. Také máte tu výhodu, že je vám povolena rezidence /res tp RB, kde se neustále doplňují materiály. Když budete vyhozeni, máte možnost se znovu přihlásit, ale musíte brát na vědomí pravidla. Zatímco v týmu musíte dodržovat určitá pravidla a musíte podávat přihlášku, akce je pro úplně každého. Shrnutí; akce RB je dobrovolná činnost, tým RB je povinnost.

Do týmu se přihlásíš zde: http://epesuj.cz/forum/viewtopic.php?f=20&t=5898&sid=e132d91a1f30c6cd393e5671cf0ca1e4 (přihlášení je nutné pro přístup do resky RB)

Jak se přihlásit do RB teamu?

Je to snadné. Ovšem některé z vás neznáme a proto vám nemůžeme tolik důvěřovat, proto...

1.) Napíšete nám do odkazu výše nebo přímo ve hře takovouto přihlášku: nick ve hře, věk, aktivita, věci kolem RB

Př.: Steve - 99 - jsem hodně aktivní - už jsem něco málo dělal

2.) Dohodneme se mezi členy (min. 3 členové se musí vyjádřit). Pokud budeš mít 3x pro a žádné proti, já (Craftiiiiik007) pošlu ChrisoviC07 zprávu a on bude mít poslední slovo v rozhodnutí. Pokud řekne ano, bude ti přidán přístup do resky (ale sečkej, chvíli to trvá, Chris má hodně práce, jakožto admin) a budeš brán jako člen. Pokud ne, i přes své 3 pro máš bohužel smůlu.

3.) Buď řekneme přijat nebo nepřijat

4.) Pokud budeš přijat/a, dáme ti nějakou zkušební dobu kdy se budeme dívat, jaký/jaká jsi a jak ti to jde, co už jsi vykonal atd atd...

Pravidla!

- Nikdo nebude krást věci v rezidenci. Pokud to tak bude, budete zaznamenáni do logu díky nášlapným deskám a následně máte okamžitý IPban

- Budete se k ostatním členům chovat slušně, tohle je tým opravářů a ne nějakých buranů, ty tu nechceme

- Prosím, abyste také pokud možno doplňovali nějaké ty materiály, čím víc tím lépe

- Kdo nebude aktivní, nebude pracovat a bude jen překážet v seznamu, je pro nás skutečně pouze přebytečným. To se do RB týmu ani nemusí hlásit a bude stačit když bude vykonávat jen Akci ,,Repair Bad", která, jak je napsáno výše, je dobrovolná.

- Pokud budete cokoli potřebovat, nějaké volno, odpočinek... přijďte za námi, ohlaste to někomu z nás, třeba někomu ze zástupců, nebo Chrisovi či mně a my vám vyhovíme. Pokud nám to ovšem neřeknete, budeme vás brát jako neaktivního člena a vyhodíme vás.

- Máte nějaký problém s jakýmkoli hráčem? Přijďte, pořešíme, vyřešíme :)

Doplňky k týmu

RB tým má své stránky, kde se budou zobrazovat a zapisovat novinky. Jednou z těchto stránek je RB téma na fóru v sekci "Obecné", kde se zapisují novinky a kde je hned na první stránce stručně popsán smysl Repair Bad.


Zatímco RB téma na fóru slouží spíše k podávání přihlášek do týmu, do formuláře naopak máme možnost např. nahlašovat neaktivní rezidence a ošklivá místa.

Videa (pokud jsi nějaké natočil tak ho neváhej přidat):

https://www.youtube.com/watch?v=k9Gln1n4CKc
https://youtu.be/wvlqQage3KI


Hodnost AT Nick
Vůdce RepairBad Ano TelefoniaRider
Moderátor RepairBad Ano Krtko_SVK
Moderátor RepairBad Ano plejmen
Moderátor RepairBad Ano Lemodile
Moderátor RepairBad Ne DesTrix
Plnohodnotný člen RepairBad Ne SnekCZ