Denní eventy

Tvrdě jsme dřeli na tom, abychom vám každý den přinášeli nové možnosti, jak se zabavit. Nyní máte možnost se každý den účastnit opravdových frakčních válek a dalších údálostí, ve kterých můžete získat zajímavé výhody, či předměty pro vás, či vaši frakci.

1) každý den od 14:00 do 17:00

Event pevnosti

Ve světě Chiméra se nyní nacházejí tři pevnosti Tábor, Ledohrad a Kaytaru. Tyto pevnosti se pro vás nyní stanou extrémně důležitými a věřte, že to bude opravdová výzva je dobývat i bránit!  Za držení věží získáváte kromě buffu, zvýšení příjmu XP bodů a pravidelné peněžní odměny také speciální frakční body! Díky pevnostem budete moci získat titul “frakce dne“, ale také se budete moci účastnit frakčního eventu vládce světa, který se koná každý den od 17:00.

Každou pevnost jsme se také snažili připravit tak, aby přinášela trochu rozdílnou hratelnost např. v pevnosti Kaytaru (vysoká věž), se často vyplatí používat taktiku shazování, na rozdíl od tábora, který zase přináší spíše otevřený boj na volnějším prostranství. Velikou výzvou pro vás ovšem bude Ledohrad, který je velice dobře opevněn, a proniknout na nádvoří hradu nebude snadné!

Frakce může ovládnout najednou všechny tři pevnosti, ale udržet je nebude vůbec snadné!

Nezapomeňte, že také můžete požívat příkaz /outpost, který vás 1x za určitý čas teleportuje k samotné pevnosti!

Bojovat o pevnosti můžete každý den od 14:00 do 17:00 a věřte, že se nudit rozhodně nebudete!

Celý tento systém je postavený tak, aby razantním způsobem oživil frakční boje a znevýhodnil odpojování se z boje nebo skrývání ve frakčních homech. Od nynějška se vyplatí bojovat a vstupovat do zón dobýváných pevností! Takže si užijete hromadu válčení každý den!

2) každý den v 17:00

Vládcovský frakční event

Tento systém je pro náš server téměř legendou a s drobnou úpravou nemůže chybět ani na Epesu 3. Opět se můžete těšit na tento event, který probíhá každý den v 17:00. Byl však drobně pozměněn. Podmínkou vstupu na turnaj je držení jedné z Chimérských pevností. Každý den se v 16:50 zmrazí dobývání pevností a frakce, které v onom okamžiku budou držet pevnost budou moci na tento event vstoupit.

Válečníci, držící pevnosti, kteří chtějí vstoupit na tento event musí být v 17:00 připraveni před branou (s modrým kobercem) na nádvoří hradu vládce v Aragonu. Odkud budou teleportování do legendární arény, ve které se koná samotný frakční event. Protože na tomto místě panuje “všichni proti všem” doporučujeme abyste se svými frakčními spoluhráči vstoupili do party /party.

Minutu po teleportaci, se spustí PVP a jen ti nejsilnější přežijí.

Přeživší válečníci budou v 17:10 teleportování do druhé části eventu, kde nejrychlejší a nejšikovnější z nich získá pečeť vládce a frakční body pro svou frakci!

Po skončení vládcovského frakčního eventu dojde k rozmražení pevností v Chiméře, které opět půjdou dobývat.

3) Frakční tituly

  • Frakce dne – vyhodnocení každý den v 20:35
  • Frakce týdne – Vyhodnocení každou neděli ve 20:40
  • Frakce měsíce – Vyhodnocení o půlnoci posledního dne v měsíci
  • Frakce roku- Vyhodnocení o půlnoci posledního dne v roce

Kromě samotných odměn za držení pevností, nyní frakce usilují o to, aby se staly frakcí dne, týdne, měsíce, nebo dokonce roku! Frakce, může každý den sbírat frakční body, které získává za dobývání pevností, držení pevností, nebo za vítězství na vládcovském frakčním eventu. Pokud ovšem frakce pevnost ztratí, o frakční body přichází! V pravidelný čas pak probíhá vyhodnocování frakcí, které získaly nejvyšší počet bodů a vítezné frakce tak získají speciální titul a ještě speciálnější vzácnou odměnu! Pokud je frakce úspěšná více dní v týdnu, může se dokonce stát frakcí týdne, nebo měsíce. Tyto frakce pak dostávají ještě šťavnatější odměny a usilovat o titul frakce se tak rozhodně vyplatí!

V rámci frakčních odměn jsme si opravdu dávali záležet a dokonce jsme vymodelovali speciální sérii unikátních zbraní, kterou každý měsíc získá ta nejúspěšnější frakce!

Padlý vládce

Pokud frakce na frakční event vládce vstoupí sama (drží všechny 3 pevnosti), zjeví se mnohem silnější ochránci fragu v jejichž závěsu se objeví velmi mocný duch jednoho z padlých vládců druhého věku. Bez jeho zabití se frakce nebude moci dostat do poslední části skákačky a nebude moci získat pečeť vládců. Pokud ho však porazíte získá každý přeživší člen frakce 1 PP250 $ a  také 50 % šanci na získání speciální sošky jednoho z dávných vládců druhého věku (Epes 2).

4) Každý poslední pátek v měsíci

Turnaj vládce svět

Turnaj vládce světa, největší turnaj, který rozhodne o tom, kdo usedne na trůn vládce světa! Vládce světa je nejvyšší dosažitelný titul, který na našem serveru můžete získat. Každý vládce se zapíše do historie serveru a získá vlastní prostory v hradu vládce v Aragonu. Kromě toho, že bude vládnout světu získá spoustu nových schopností, od vybírání daní po speciální buffy a samotnou korunu Epesu.

Podmínky:

  • Vládcem světa se může stát válečník, který byl vyslán svou frakci, která má přes 100 bodů území/poweru a nasbírala za měsíc minimálně 3 pečeti vládce!

Turnaj probíhá vždy poslední pátek v měsíci a hráči se zde utkají v duelech mezi sebou, kde se jeden z účastníků stane vládcem.

Brzy také přijde speciální update, ve kterém bude moci vládce světa rozvíjet své schopnosti a získat tak extrémně vzácné předměty a schopnosti.