Denní eventy

Tvrdě jsme dřeli na tom, abychom vám každý den přinášeli nové možnosti, jak se zabavit. Nyní máte možnost se každý den účastnit opravdových frakčních válek a dalších událostí, ve kterých můžete získat zajímavé výhody, či předměty pro vás, či vaši frakci.

Poznámka: Je časově velmi náročné udržovat aktuální všechna vlákna. Aktuální informace o eventu vždy poskytují oznámení v herním chatu – /navod eventy

Co všechno se za 1 den odehraje na Epesu:

15:00Spawn strážců Vodního a Arigholského dungeonu – Skupinové dungeony

16:00 – 16:50Pevnosti

17:00Vládcovský frakční event, Spawn strážce vodního dungeonu

17:15Říční rybářský event (/rybolov)

17:30Mořský rybářský event (/rybolov)

18:00 – 18:50Pevnosti

19:30Spawn WorldBossů

20:00Spawn strážců Vodního a Arigholského dungeonu – Skupinové dungeony


Každý pátek v 18:00 – Klanové války

Poslední pátek v měsíci – Turnaj o vládce světa

Kromě toho také:

  • PoloWorldBossové (bossové s delším respawnem – 2, 3, 6 hodin)
  • Denní Úkoly
  • Denní Výzvy
  • Od 22:00 do 4:00 se lze odreagovat po náročném dni “U Šarloty”

Event pevnosti

Ve světě Chiméra se nyní nacházejí tři pevnosti Tábor, Ledohrad a Kaytaru.

Tyto pevnosti ve svém sklepení zadržují extrémně silného strážce, ze kterého lze získat krvavé rubíny a věřte, že je opravdovou výzvou takové monstrum porazit.

Za držení věží získáváte kromě buffu, zvýšeného příjmu XP bodů a pravidelné peněžní odměny také speciální frakční zlaťáky:

Chimérské zlaťáky jsou frakční měna, která je základní životodárnou esencí frakce. Lze je získávat pouze pokud máte pokladnici a nelze s nimi volně nakládat. Pouze vůdce a zástupce (moderátor) vaší frakce může hospodařit s frakčními zlaťáky, které jsou pevně spjaty s vaší frakcí (nelze je převádět). Pokud o vaši pokladnici přijdete, zmizí vám i všechny frakční zlaťáky. Aby jste udrželi svou frakční pokladnici a mohli se účastnit denních frakčních eventů, budete muset udržovat vaši pokladnici plnou. Tuto pokladnici a rovněž chimerské zlaťáky potřebujete ke vstupu na fragment vládce světa, zabírání pevností, průchod dungeonem Elgrim a možnost zabít strážce skupinového dungeonu Arighol.

Díky zlaťákům:

  • Se můžete účastnit Vládcovského frakčního eventu (17:00)
  • Můžete nakupovat u Frakcionáče ve světě Chiméra a v kombinaci s krvavými rubíny získat to nejlepší vybavení
  • Mít frakční pokladnici, která umožňuje tyto nákupy, ale také se z ní platí daně (/pokladnice)

Každou pevnost jsme se také snažili připravit tak, aby přinášela trochu rozdílnou hratelnost např. v pevnosti Kaytaru (vysoká věž), se často vyplatí používat taktiku shazování, na rozdíl od tábora, který zase přináší spíše otevřený boj na volnějším prostranství. Velikou výzvou pro vás ovšem bude Ledohrad, který je velice dobře opevněn, a proniknout na nádvoří hradu nebude snadné!

Frakce může ovládnout najednou všechny tři pevnosti, ale udržet je není vůbec snadné!

Nezapomeňte, že také můžete požívat příkaz /outpost, který vás 1x za určitý čas teleportuje k samotné pevnosti!

Celý tento systém je postavený tak, aby razantním způsobem oživil frakční boje a znevýhodnil odpojování se z boje nebo skrývání ve frakčních homech. Od nynějška se vyplatí bojovat a vstupovat do zón dobýváných pevností! Takže si užijete hromadu válčení každý den!


Vládcovský frakční event

Tento systém je pro náš server téměř legendou a už od předchozí verze serveru zde stále přetrvává. Opět se můžete těšit na tento event, který probíhá každý den v 17:00. Byl však drobně pozměněn. Pro vstup na tento speciální event, který probíhá každý den v 17:00 musíte splnit určité podmínky – musíte být členy frakce, která si za utržených 1000 zlaťáků zaplatila u Frakčniho správce možnost vstoupit.

Z jedné frakce se na event může připojit maximálně 6 hráčů. Ti musí být v 17:00 připraveni před branou (s modrým kobercem) na nádvoří hradu vládce v Aragonu. Odtud budou teleportování do legendární arény, ve které se koná samotný frakční event. Protože na tomto místě panuje režim “všichni proti všem” doporučujeme, abyste se svými frakčními spoluhráči vstoupili do party /party.

Minutu po teleportaci, se spustí PVP a jen ti nejsilnější přežijí.

Přeživší válečníci budou v 17:10 teleportování do druhé části eventu, kde nejrychlejší a nejšikovnější z nich získá pečeť vládce a frakční body pro svou frakci!

Nepřátele z ostatních frakcí, ale nejsou to jediné, co Vás na tomto eventu může porazit.

Padlý vládce

Během zahájení PvP (17:01) se uprostřed velké arény objeví padlý vládce chránící legendární krvavý rubín. Po jeho poražení udeří v místnosti blesk a na zasaženém místě se zjeví tento vzácný kámen, sloužící pro zakoupení speciálních odměn. Další možnou odměnou za jeho zabití je 1 PP, 250 $ a také 50 % šance na získání speciální sošky jednoho z dávných vládců druhého věku (Epes 2).


Turnaj vládce světa

Turnaj vládce světa, největší turnaj, který rozhodne o tom, kdo usedne na trůn vládce světa! Vládce světa je nejvyšší dosažitelný titul, který na našem serveru můžete získat. Každý vládce se zapíše do historie serveru a získá vlastní prostory v hradu vládce v Aragonu. Kromě toho, že bude vládnout světu získá spoustu nových schopností, od vybírání daní po speciální buffy, draka a samotnou korunu Epesu.

Podmínky:

  • Vládcem světa se může stát válečník, který byl vyslán svou frakci, která nasbírala za měsíc minimálně 3 pečeti vládce!

Turnaj probíhá vždy poslední pátek v měsíci a hráči se zde utkají v duelech mezi sebou, kde se jeden z účastníků stane vládcem.