Náročná cesta nového serveru…

Už je to zase nějaká chvíle, co jsme se naposledy ozvali. Čím rychleji se blíží prázdniny – dny volna, tím častěji se nás ptáte, jestli se můžete těšit na příchozí novinky. Děkujeme za důvěru, zájem i podporu, kterou nám dáváte. Pravdou zůstává, že poslední dny se nám nedaří tak dobře, jak bychom si bývali přáli. Čas nám ubývá stejně jako síla a energie, kterou jsme schopni do projektu vkládat.

Původně se měl nový server již dávno vydat, pracovat na opravách, nabrat nové hráče do týmu a přidávat nový obsah – proto jsme také již vydávali první trailer, který přišel na začátku letošního roku. Bohužel, tento plán se nenaplnil a k vydání jsme se za tu dobu příliš nepřiblížili. Nyní potřebujeme odpočinek a nabrání nových sil po náročném zkouškovém období nebo pracovním či osobním vytížení.

Budeme se snažit pracovat i v průběhu léta, ale máme spoustu plánů a pracovních povinností, kterým se bude třeba věnovat. Pokud umíte s javou, popř. skripty na vysoké úrovni, kontaktujte nás – každá pomocná ruka dobrá!

Můžete nás kontaktovat i v případě, že máte pocit, že byste mohli být jinak nápomocní. Zároveň přejeme mnoho štěstí rcrossovi, který se v současnosti rozhodl vydat jiným směrem – děkujeme za pomoc, děkujeme za vložený čas a třeba se naše cesty zase brzy spojí. Děkujeme všem, kteří to chápou a kteří nás i nadále budou podporovat. Nevzdáváme to – jen je toho na nás až příliš.

S pozdravem,

Admin team serveru Epes

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *