Nahlaš bug

Nahlaš bug

Stále pracujeme na tom, abychom opravili co nejvíce chyb, než se pustíme do dalšího rozvoje serveru. Nechceme, aby vás žádné problémy opakovaně trápily :).  K tomu však budeme potřebovat i vaši pomoc a ta se vám jednoznačně vyplatí 😉 , za nahlášení a námi vyřešení bugu získáte odměnu v řádu od několika PP bodů až po unikátní předměty, které se jinak nedají získat (záleží, jak moc velký bug odhalíte). S nahlašováním bugů a chyb, rozhodně neotálejte a posílejte odhalené problémy co nejdříve, protože pouze první nahlášení  daného problému bude mít nárok na odměnu.

Nedoporučujeme však případné bugy zatajit,  neboť se  jedná o velký prohřešek proti pravidlům serveru a takové počínání, vás může poslat až do banánova. :/ Proto doufáme, že i vy si přejete hrát na serveru, který bude vyladěný, bude mít pevné základy a bude co nejspolehlivější.

Nahlašovat je samozřejmě třeba i potenciální zneužitelné ekonomické věci, věci na kterých lze neúměrně rychle bohatnout, získávat XP ,různé  glitche, atd.

Druhy problémů:

  • Kosmetické chyby: překlepy v textech, drobné chybky, které nemají zásadní vliv na hratelnost (3 – 10 PP)
  •  Lehká chyba: chyby, které mohou ovlivnit hru (10 – 20 PP)
  • Středně závažná chyba: chyby, kde lze portovat hráče k pokladům navzdory ochranám, nefungující cooldowny a další… (20 – 50 PP)
  • Závažná chyba: Chyby obsahující závažné chyby, které by mohly narušit ekonomickou, programovou, nebo příběhovou část serveru. (VIP, unikátní sběratelský předmět )

Odměny jsou rozdávány za každý bug pouze jednou, buďte tedy nejrychlejší, kdo daný bug nahlásí a nic neponechejte náhodě :)

Nezapomeňte prosím vyplnit váš email a nick, ať máme odměnu kam převést, případně, kde vás kontaktovat 🙂

Formulář pro nahlášení bugů naleznete zde:  ZDE

Děkujeme a držíme palce  🙂