Tutorial update je tu!

Dámy a pánové, update, který jsme si pro vás připravili, se týká především těch, kteří na náš server teprve zamíří. Protože pro řadu nováčků byly počáteční chvilku na serveru matoucí, připravili jsme pro ně zbrusu nový tutoriál, který je krok za krokem vyvede z jeskyně a určí směr jejich prvního bádání na serveru. Daleko detailněji popisujeme průchod serverem a usnadňujeme tím hráčům seznámení se základními prvky našeho serveru. Během plnění tutoriálu obdrží speciální epesní helmu, štít a meč, pomocí kterého porazí pravděpodobně svého prvního bosse, velkého ještěra.
Součástí tohoto velkého tutoriál updatu je i zóna /warp tutorial, která obsahuje řadu užitečných informací, rad a návodů. Po splnění tutoriálu nově začíná u jednoho z NPC v této zóně příběhová linka pro nováčky, a to questem Prvni krucky, který je k dispozici pouze pro ty, kteří prošli tutoriálem. Samotný quest Prvni krucky nahrazuje quest Pruvodce, který hráče provázel hlavním městem.
Souhrn:
 • Nový tutoriál, který hráče vede krok za krokem
 • Tutoriálová zóna /warp tutorial, přístupná pro všechny, již vydaná
 • Nový quest a začátek příběhové linky Prvni krucky pouze pro ty, kteří splní tutoriál 
 • Quest Pruvodce zrušen
 • Nové předměty pro nováčky Epesní přilba, štít a meč

 

4 Responses to Tutorial update je tu!

 1. Heffer napsal:

  Proč nemůžu po splnění tutorialu a questu první krůčky mluvit a vzít quest od správce aragornu zkoušela jsem se i odpojit a připojit

 2. Kaz napsal:

  Bohužel mám stejný problém, nedostanu diamanty, které mám vyplatit průvodci.

 3. TSDimon napsal:

  Ahoj. Chtěl bych se zeptat jaké jsou všechny možnosti, kde získat diamanty. Vím, že si je můžu natěžit, ale všude v okolí mine je všechno vytěženo. A těžení mě moc nebaví, takže se ptám, kde nějaké další najdu?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *