Velikonoční event 2022 & restart těžebních světů & EPMMO boost

Dámy a pánové dnešním dnem spouštníme velikonoční event, ve kterém budete moci získat spoustu zajímavých odměn. První část začíná už dnes dopoledne, kde ve Slepičí osadě nedaleko Aragonu můžete začít získávat první velikonoční předměty a začít tak tento nový event.

Kde začít?

Začít s velikonočním eventem můžete poblíž Aragonu, hledejte Slepičí osadu

Velikonoční truhla

Jednou z velkých velikonočních odměn může být klíč k velikonoční truhle se kterým po zatočení můžete získat velmi vzácné a sběratelské předměty. Jako každý rok na speciální eventy připravujeme i unikátní limitovanou sérii premium předmětů a i tentokrát se můžete těšit na jednu PP přilbu. Lze ji získat z /shop, nebo se štěstím z Velikonoční truhly.

Questy

Velikonoční questy začínají u Pepíka na spawnu vedle eventové truhly!

Do kdy event je?

Event potrvá do  25. 4. 2022

 

Dne 19. 4. jsme pro vás restartovali oba těžební světy, ve kterých můžete najít spoustu mazlíčkovských mincí a také vám přinášíme změnu EPMMO double boostu na alchymii a skill kladivo.

  • Novinky:
    • EPMMO boost + 20% na Alchymii
    • EPMMO boost + 20% na kladivo
    • Restart těžebního světa Mining
    • Restart těžebního světa Nether

 

Ve velikonoční truhle, nebo v herním /shop můžete získat speciální limitovanou edici Slepičí masky. Prohlédnout si ji můžete na /warp prilby

 

V rámci tohoto eventu můžete získat v herním /shop, skin Královského kohouta, který je limitovaným mazlíčkem velikonoc 2022. Prohlédnout mazlíčka si můžete v místnosti Limitovaných mazlíčků na /warp mazlik

V truhle křídel a ve speciální truhle křídel můžete najít speciální velikonoční křídla z limitované edice 2022. Prohlédnout křídla si můžete na /warp vip.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *