Event Tajemných [dnes 15:30]

Event Tajemných Dnes 14.3 v 15:30 zahájíme mini event, který začne na spawnu od postavy Tajemný. Od něj se dozvíte informace, které budete potřebovat ke splnění tohoto eventu. Eventu se může zúčastnit kdokoliv, ale hlavní odměna se sběratelským předmětem je pouze pro první 3.

7 Responses to Event Tajemných [dnes 15:30]

 1. Plejmen napsal:

  Menší odměnu dostanou všichni, kteří mini event splní.

 2. Zagur napsal:

  Jsme velice pobouřen, jelikož bylo psáno 16:30 a pak se to přepsalo na 15:30, takže jsem missnul začatek, což mě třeba mohlo stát i jedno z prvních třech míst (jakože ne ale beru to z obecného hlediska) >:( a také ty instrukce, “hledej v Tortuze” jako mohlo to být konkrétnější, třeba “hledej v Tortuze v jednom z domů” atd… za mně jako >:( , příště bych doporučil aby ti, kteří to stavěli si to zkusili projít z pohledu průměrného hráče epesu, to je takový hráč, který to neflexí každý den, nezná doslova každý roh nějakého domu v nějakém městě atd… (Aspoň ta odměna, knížky a postavy byly v pořádku)

  • Zagur napsal:

   Tedy, ty knížky v pořádku nebyly jako informačně, v tom se omlouvám, to jsem napsal blbost.

   • Admin napsal:

    Za upravený čas se musíme omluvit, bohužel jsem údaj špatně o hodinu přepsal. Příště by se to již nemělo stát. Mrzí mě, že jsi event nestihl, tak jak jsi byl připraven, příště se mi snad taková chyba nevloudí.

 3. Plejmen napsal:

  Podobné mini eventy se budou určitě objevovat častěji 🙂
  Jak psal Epes, za čas se omlouváme.
  Co se knížek týče, kdybych napsal, že máš hledat v domech, myslím, že by to hledání až příliš zjednodušilo. I tak ten event trval přibližně 20 – 30 minut. Navíc všichni na tom byli informačně stejně a myslím si, že i takto napsané informace jsou lepší všeobecně pro všechny, protože jak píšeš “z pohledu průměrného hráče epesu, to je takový hráč, který to neflexí každý den” si myslím, že ani flexeři nevěděli kde hledat ..

 4. P napsal:

  Doufám že bude víc takových eventů 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *