Nábor helperů září 2019

Zhruba od začátku sprna jsme přijímali přihlášky zájemců o pozici [Helper] a musíme říci, že vybrat několik z vás, kteří by mohli být budoucí posilou našeho teamu, není nikdy jednoduchou záležitostí. Velice si vážíme, že vás tolik chtělo pomáhat našemu teamu a o to je celá věc těžší vybrat jen několik z vás i přesto jak někteří z přihlášených s pomáhají nováčkům a snaží se serveru pomáhat i bez ranku a zásluh (Vážně moc děkujeme, jen si u některých myslíme, že mají ještě trochu času, nebo by byli pravděpdoobně na této pozici celkem dost nešťastní). Rank helpera je velice náročný a často tak trochu nevděčný post. Proto jsme vybírali velmi pečlivě a dívali se na kandidáty z mnoha pohledů abychom vybraly ty, které by podle nás dokázali tuto funkci vykonávat a obecně zapadnout do našeho malého administračního teamu.

Celkem jsme přijali 19 žádostí a z nich jsme vybrali hráče, se kterými bychom se rádi potkali na druhém kole přijímacího řízení = pohovoru se členy AT.

Na druhé kolo zveme tyto hráče:

 • Pavlitko
 • ArkenThas
 • Omg14
 • EmberIsolte
 • Lopo1
 • Vector_SVK

Kdy bude pohovor probíhat?

Pohovor je plánován na pondělí 2.9 od 18:30 hodin. Prosím počítejte s dostatečnou rezervou, ne všichni mohou jít na řadu první.

Kde bude pohovor probíhat?

Na Discordu Epes serveru. Prosím vypněte si režimy nerušit a buďte od 18:30 hodin k dispozici.

Co si připravit?

Doporučujeme si zajistit kvalitní microfon a pokud discord často nepoužíváte třeba i s někým otestovat, zda Vám vše funguje. Můžete si také připravit nějaké poznámky co vše byste nám rádi řekli.

Pořadí hráčů a omlouvy

Pokud někdo z nějakého důvodu bude potřebovat jít první, nebo nějak jinak změnit pořadí, jak s námi budete hovořit, dejte nám o tom prosím včas vědět na náš email epesmc@email.cz.

Taktéž prosíme o informaci, pokud by se stalo, že nemůžete ze závažných důvodu dorazit. Pokud nedorazíte na nábor bez domluvy, dojde k automatickému vyřazení vaší žádosti.

Poděkování 🙂

Chci jménem AT poděkovat všem přihlášeným. I těm, kteří nebyli vybráni. Věřte, že si vážíme vašeho zájmu nám pomoci a strašně moc děkujeme těm, kteří pomáhají i bez onoho ranku Helper! 🙂

ChrisC07

29 Responses to Nábor helperů září 2019

 1. Člověk napsal:

  Zasmál jsem se, ne že ne. Kdy bude uveřejněn seznam lidí, kteří se dostali?

 2. Zapomněl jsem nick napsal:

  Nechci Vám do toho nějak kecat, ale Chris psal na forum:
  “Nejsme si však jistí,kolik by vás bylo.
  Abychom zjistili, jak postavit koncept náboru a jestli ho vůbec spouštět, potřebovali bychom vědět, kolik by Vás bylo.”
  Nevím jak vy, kteří jste psali též zprávu, že byste se zúčastnili, ale já jsem to pochopil tak, že nepíšu PŘIHLÁŠKU, ale pouze zprávu, že se zúčastním. Psal jsem to vcelku v heslech, protože jsem byl na dovolené a přes mobil se docela špatně píše. Proto bych docela rád dal ještě pár dnů na opravdové přihlášky, protože též jsem se s někým o tomto bavil a taky to takto pochopil.

  • Dark napsal:

   Lidi co se tam dostali taktez psali heslovite.. vybiralo se hlavne dle ingame chovani apd.

  • EmberIsolte napsal:

   Čau, já osobně jsem nepsal vůbec žádné body proč bych měl být helper, pojal jsem to úplně stejně a napsal jsem jen něco ve stylu: Zdravím Chrisi, rád bych se zúčastnil náboru o helpera, děkuji, EmberIsolte. Takže tam bude asi jiný problém.

   • ChrisCO7 napsal:

    Nyní jsme koncept trochu zmenili a přihlašky jsme napsat nechtěli. Víme, s kým máme čest a zbytek poznáme na pohovoru:)

  • Borgo napsal:

   Aj ja by som to tak pochopil 😀

  • Admin napsal:

   Stačilo nám vědět o tom, že byste chtěli být součástí teamu. Nebylo až tak důležité co jste napsali, protože se vybíralo hlavně podle ingame chování.

 3. Ezzy napsal:

  fuha. Ember, co měl ještě nedávno ban za hacky a pavlitko, (který leze Epesovi do ***** btw. af) postoupili do druhého kola? Celkem funnyy, ne že ne. Už se těším až mi Helper ember pošle ty regedity ☺️

  • Admin napsal:

   To, že jsme někoho vybrali k pohovoru je jedna věc. Jestli se stane helperem a přesvědčí nás druhá. Tento nábor bude celkově trochu netradiční, protože tradiční podoba nám né vždycky přinesla očekávané výsledky. Budeme rozhodovat velmi pečlivě ;-).

  • Chris napsal:

   A ono koneckonců pokud nejsi s většinou kandidátů spokojený mohl jsi taky nějak přiložit ruku k dílu jakýmkoliv způsobem.
   Lepší je vždycky jenom na všechny prskat, přitom kdyby tobě někdo říkal, co si o tobě myslí, hned bys startoval. 🙂

 4. Zapomněl jsem nick napsal:

  Dobře, to jsem nevěděl, omlouvám se Chrisi.

 5. Strix napsal:

  Aha, Ember, kterej měl ban za hacky… Jakože pobavilo jo, protože to je ten potencionální vzor hráčům.. To už rovnou [Helper] Syndra 😉

 6. Manoit napsal:

  Myslím si, že nemá nic společného kolik lidí má rádo koho jelikož helper je od toho aby pomáhal a pokud budou potřebovat někdo pomoct tak i kdyby někoho neměli rádi tak stejně za ním dojdou pokud pomoc budou potřebovat vážně.

 7. Manoit napsal:

  V tom případě nemusí být helper nikdo.

 8. NotToDay napsal:

  Presne tak.. radit muze i bez prefixu pred jmenem 😉

 9. Plejmen napsal:

  Helper není pouze od toho, aby radil, to jsem očekával, že dlouhodobý hráči pochopí. Navíc hráči, který se na helpera dostane, se naskytuje možnost dalšího působení v AT (tester, quester, designer, moderator). Kdo o to jeví zájem, přihlašuje se na helpera, tudíž nechápu zbytečné komentáře “radit můžeš i bez ranku”. Je to jen jedna z součástí náplně helpera. Aspoň to je můj osobní pohled na věc.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *