Neplánovaná údržba serveru

Screen-eventJak mnozí zjistili a brzy zjistí, dnešní údržba měla trochu jiný účel a jednalo se spíše o kamufláž, kterou jsme provedli z důvodu šetření a banování, které ještě zdaleka není u konce a s prověřováním hráčů zainteresovaných v těchto aktivitách.

Nějak nerozumím tomu, proč se o „podvody“ hráči stále pokouší, v každém případě to nestojí za to! Hru nezlepšíte sobě, ale zničíte všem, a hrajete hru snad pro to aby jste si zahráli a něco dokázali, né proto aby jste se snažili poškodit, místo, které tak pracně vytváříme právě pro vás!

Tato situace se nyní týká frakce Khazad, která se na úkor ostatních snažila pozvednout. Je mi líto, ale všichni členové této frakce jsou nyní prošetřováni a jsou ve vězení nebo banovaní. Pokud se budou podílet na šetření, může jim být trest zmírněn.

Ovšem tvrdě stihnul trest hráče: Czluk4s, Destrix, Demon1619, Dorus, Michal1662000

Spolupráce, tolerování bugů a vytváření protředí pro bugování je trestné. Né kvůli nám, ale kvůli tomu aby hra za něco stála! Myslete na to! A věřte že raději děláme novinky a zlepšení serveru než prověřujeme neposlušné hráče!

Doufáme, že tato situace bude poučením pro všechny ostatní.

Pokud jste ve vězení, propuštěni budete až v momentě, kdy budete plně prošetřeni.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality a jeho autorem je InTEr_CZE. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

9 komentářů u “Neplánovaná údržba serveru

  1. No , tak nejak som to očakával (teda ak sa jedná o ten bug s petmi). Len chcem podotknúť že ten bug som ja osobne nevyužíval ako je napísané v dôvode môjho banu. Myslím , že som ho dokonca aj nahlasoval cez formulár. No nič , asi som o tom bugu nemal informovať ostatných. Teraz máte kvôli mne ban (sry :D) … Tak papa Khazad , najlepšia frakcia v akej som kedy bol ;) (aj keď ich mnoho nebolo :D )

Napsat komentář