Nová hlasovací sezona – Zimní orby

A je to tu! Nová sezona Votepassu, která přináší speciální možnost získávat za hlasování hromadu speciálních premium odměn! Kromě toho také přichází Zimní orby, které spolu s votepassem mají platnost do 31. 12. 2023. Protože se často stávalo, že Czech-craft vypadával, máte další možnost, kde můžete hlasovat a tou je https://minecraftservery.eu/server/epes-server .

 

Nezapomeňte hlasovací portál minecraftservery.eu

Získejte 2x tolik hlasů!

Nově můžete získat 2x tolik PP bodů každé dvě hodiny pokud budete hlasovat i na tomto novém portálu. Také tím řešíme problém, kdy často padal czech-craft a v tomto momentě jste nemohli získávat vaše hlasy do Votepassu.

https://minecraftservery.eu/server/epes-server

Vote pass je tu!

Tento systém je zpoplatněn 229 000$, nebo možností nákupu za 299 PP, kterým si pro danou sezónu Vote pass pořídíte.

Po zakoupení VOTEPASSU budete moci celou hlasovací sezónu, která potrvá cca 2 měsíce odemykat speciální odměny za novou hlasovací měnu “hlasy” a získat spoustu premium předmětů navíc. Spuštění Votepassu začíná dne 02. 10. 2023 a Votepass bude platný do 31. 12. 2023

Jak získám VOTEPASS?

Votepass můžete získat dvěma způsoby, zakoupením

   • na /warp vip (za 229 000 $) u NPC obchodníka
   • v herním obchodu /shop (za 299 PP)

Jak dlouho VOTEPASS trvá?

Zakoupený VOTE PASS trvá jednu sezonu, tedy cca 2 měsíce. Poté jeho platnost vyprší a objeví se nová Votepass sezona, ve které najdete nové a další odměny za nový poplatek.

Jaké odměny za VOTEPASS jsou?

Brzy odhalíme celý seznam, ale patří sem Talismany stesti, alchymisticke truhly, Diamantove bedny, Zlate klice, Certve krve, Protijedy, Mazlickovske mince, Mazlickovske lekce, Premium klic…

   • Hlasovací štít  – získatelný pouze za VOTEPASS

Zimní orby přichází

K dnešnímu dni bylo spuštěno získávání nových Zimních orbů, které dostanete pokud pro náš server zahlasujete na czech-craft hlasovacím portále https://czech-craft.eu/server/epes/vote/ . Tyto orby můžete vyměňovat ve VIP domku  (/warp vip) u obchodníka s hlasovacími orby, nebo prodat za slušné částky hráčům a přivydělat si nějakou tu kačku. Platnost současných orbů je do 31. 12. 2023 a za tuto dobu můžete získat legendární hlasovací štít (jeden lze získat za orby, druhý za votepass hlasy), který lze získat pouze za určitý počet orbů.

Novinky:

 • Nový VOTEPASS
  • Aktivace na /warp VIP (nebo /shop)
  • Cena VOTEPASSU na 3 měsíce = 229 000 $  nebo 299 PP
 • Možnost hlasovat pro server
 • Nové hlasovací orby:
  • Zimní orby platné do 31. 12. 2023

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *