Poslední Vánoční eventy

Včera večer proběhl obrovský boj proti démonce Ranthar a jejím následovníkům, kteří chtěli zničit archanděly a musíme říct, že tak velký boj tu už velmi dlouho nebyl. Pro ty co tu byli včera večer a porazili Ranthar jsme měli zajímavé odměny, ale i ti co se nedostali včera na server nemusí zoufat, pokud máte splněný úkol “Archandele temnoty“, můžete do dnešní půlnoci získat odměnu od Archanděla Jindry na /spawn.

Vstup do eventové vánoční zóny byl již k včerejšímu večeru po poražení démonky Ranthar vypnut a ani padlí andělé se již ve vánoční lokaci neobjevují.

Dnes ještě máte poslední šanci získat odměnu za splnění questu archandělé temnoty, vyměnit své vánoční esence a také využít vánočního kupónu “jezisek” a akcí pro náš webový i herní /shop.

Slevy z eshopu končí zítra během dne, velké vánoční akce každou chvíli zmizí, pokud tedy ještě po něčem toužíte za zvýhodněné ceny, ještě dnes to můžete získat.

 

Děkujeme všem za účast a hlavně tvůrcům, kteří mnohokrát neváhali jít vůbec spát jenom proto aby pro vás tento event připravili.

Poděkování patří hlavně ArkenThasovi, EmberIsoltovi, Rody_cz, Struage_, GonkmanSVK, omg14 a spoustu dalším lidí! Děkujeme moc!

Na co se po Vánočních eventech můžete těšit ? 

Na velký update bažiny, nového worldbosse, solobosse, nových zbraní, zbrojí a také hromadu questů pro level 45 +.

 

 

Přinášíme i hromadu screenů z boje s Ranthar

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *