Restart světů a informace o dění

Dámy a pánové dnešním dnem byly restartovány těžební světy Mining a Nether, ve kterých opět můžete nalézt hromadu vzácných surovin a mazlíčkovských mincí. Jistě si říkáte, že po oznámení rybářského updatu vše na serveru utichlo. Během té doby padla v rámci admin teamu velká rozhodnutí, která budoucí a současný obsah razantním způsobem změní. V tuto chvíli admin team připravuje a intenzivně tvoří větší a náročnější “update”, než jsme vůbec plánovali. Těšit se můžete na obrovské množství novinek a změn, které jsou například nové epmmo farmář, nový mining, rework dungeonů, rework wb, polowb, naprostý rework Chiméry, nové dungy, rework levelů… a mnohem více. Bude to náročné a budou se pokládat zcela nové základy nových systémů, ale věříme, že to bude opravdu epická proměna serveru na kterou se budete moci již brzy těšit… obrovské novinky se blíží!

Novinky:

 • Restart těžebního světa Mining
 • Restart těžebního světa Nether
 • Nový resourcepack 1_4_1_7

7 Responses to Restart světů a informace o dění

 1. Zeptík napsal:

  Jsem rád, že vidím tak velké ambice. Jsem velmi zvědav, co z toho nakonec bude (přeci jenom pár jmenovaných věcí opravdu potřebovalo rework) a jestli to serveru pomůže se trošku zotavit s problémem ubývajících aktivních hráčů. Budu se těšit a přeju hodně síly a štěstí 🙂

  (Ale příště by to chtělo nějak oznámit, že se ruší Halloween event a ne o tom mlčet)

 2. BacharX napsal:

  já taky se štěstím na to co stím udělate 🙂 a přejí vám hodně ětestí s připravou ubdate 🙂 hodně veci potřebovalo zmenu i mapy by potřebovali noví zhled hlavně cesta ke camelotu a další města třeba ne jak jeste upravit vetrov 🙂

 3. Iamlegend3000 napsal:

  Bude to velmi zajímavé a snad se povede vše co se naplánovalo přece jen rework chiméry a levelů to chtělo dlouho. Hodně štěstí a zdaru při tvoření nového obsahu.

 4. AndrewCZ napsal:

  Nejlepší by bylo pokud by jste přešli na novější verzi Minecraftu a využili plugin ItemsAdder na přidání nových bloků, rostlin, barvy vody, lávy atd. Bez nutnosti instalovat módy. Jinak se na update těším. Co jsem kdysi ItemAdder zkoušel tak šly nový textury zbraní propojit s módem na přidání obouručních a dalších zbraní (myslím že MMOItems Premium).

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *