Restart světů & update & amnestie & Hokejový event

Přinášíme vám kromě restartu světů spoustu novinek, od aktualizace systémů po restart světů a eventové přihlášky.

EPMMO double změna

Přinášíme vám + 20 % bonus ke skillům horník a luk.

Hokejový event – přihlášení!

hokejový event na který se lze přihlásit do 27.5. na forum v sekci soutěže (zde https://www.epesuj.cz/forum/viewtopic.php?f=30&t=2710)

Restart těžebních světů

Dnešním dnem jsme pro vás restartovali oba těžební světy, ve kterých můžete najít spoustu mazlíčkovských mincí

Update Questů & MM:

V rámci některých systémů jako jsou bossové a questy jsme přešli na novější verze, které nám umožní spoustu novinek, které pro vás chystáme. Tento update však nebyl jednoduchý a došlo k přepsání cca 390 předmětů v questech, které se nosí mezi NPC a také k úpravě mnoho bossů. I přesto, že jsme se snažili, aby bylo vše v pořádku, můžete narazit na problém s odevzdáváním předmětů v questu, nebo se bude nějaký boss chovat jinak, než jste zvyklí. Prosíme neprodleně nás v takovém případě kontaktujte náš admin team ve hře, nebo nám bug nahlaste pomocí /bug 

Za nahlášení a přijetí bugu naším AT pro vás máme připravené odměny.

Velké poděkování patří rcrosscz, který tuto aktualizaci připravil

Výroční amnestie:

Povolen unban byl těmto hráčům, kteří si můžou pořídit UNBAN přes webový shop:

  • skung4
  • MichalBal05
  • swageskot
  • MrLaky

 

One Response to Restart světů & update & amnestie & Hokejový event

  1. rozhodneneDyDykLort88 napsal:

    Myslim si že se odbanovali správní lidé – skung který měl velmi dobré chování , rozhodně nechodil na server aby urážel a dělal bordel v chatu a už vůbec se nejednalo o jeho druhý ban. MichalBal05 neměl doslova v den co se připojil na server hacky,nepřišel nadávat do chatu a rozhodně je nebude opět používat. Swageskot radši ani neexistuje v záznamech (tohle pochopim nejspíše asi starší ban z E2). A ten poslední budiž, bugoval ale who cares, z části chyba lidí v at že neumí něco ohlídat a neměl se nechat chytit.
    Overall si myslím, že v AT se určitě neměří dvojím metrem a jistě se kouká na všechny aspekty daných banů. Nadávání v chatu a hackclient jsou velmi OK věci a měli by se na serveru využívat v mnohem větším měřítku. Sám jsem si jeden dnes nainstaloval a těším se až si krásně zanadávám upocencům za klávesnicí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *