Restart těžebních světů & opravy

Dnešní den jsme se věnovali několika věcem, které jste nám v posledních dnech hlásili a vrhli jsme se na opravy a úpravy. V tuto chvíli většina administračního teamu pracuje na přípravě horského průsmyku, který by měl tento měsíc (hrubý odhad) spatřit světlo světa a přinést do světa Epesu velmi temnou oblast plnou mrtvých, vampírů a legend o dracích. Máte se rozhodně na co těšit 🙂

Restart světů

K dnešnímu dni byly restartovány těžební světy Mining a Nether, které čekají na to, až se vydáte získávat nerostné bohatství. Těžební svět Mining je restartován každých cca 14 dní.

Oprava bugů

Ač připravujeme jeden z nejnáročnějších updatů serveru E3, pracujeme i na opravách několika bugů, které jste nám nahlásili. Podařilo se nám na dnešek opravit 3 palčivé bugy a na dalších se pracuje.

Dodatek k eventu o PP křídla

Chceme poděkovat všem hráčům, kteří se zúčastnili eventu o PP křídla a neprozradili odměnu, která se na konci skrývala. Byli jste skvělí! 🙂 Jako každý rok, jsme si totiž pro vás připravili aprílový event, kterým byl právě tento event. Tento event splnilo téměř 58 hráčů a kromě pár vyjímek, jste nic neprozradili a naopak jste s námi zahráli tento skvělý Apríl 🙂 děkujeme a přístí rok zase jistě něco připravíme!

Novinky:

  • Restart světa Mining
  • Restart světa Nether
  • Oprava HP ukazatele v tabulce napravo
  • Vládce světa automaticky přijde o titul vládce pokud se odpojí uprostřed boje
  • Proměnu v endermana v tuto chvíli nelze používat ve světě Chiméra
  • Při vyvolávání /horse, po dobu 6 sekund nelze použít enderchestka (prevence spojení EC a HORSE)
  • Nový resourcepack v. 1.1.5.2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *