Šance pro hráče zabanované za paysafecard

Jak víte v mnoha tématech i s Vámi hráči jsme delší dobu řešili možnost udělení šance dostat se z blacklistu hráčům, kteří byli přidáni za obchodování s paysafecard. Rozhodli jsme se Vás tedy vyslyšet a velmi dlouho jsme plánovali jakým způsobem dáme těmto hráčům šanci. Nakonec jsme rozhodli o tom, že každý z hráčů potrestaných za toto provinění bude mít možnost se podrobit zhruba dvacetiminutovému rozhovoru hned s pěti členy AT kde může osvětlit důvody svého jednání, proč by měl dostat druhou šanci, dovysvětlit určité věci a odpovídat na spoustu otázek AT, které měly za cíl identifikovat, zda se skutečně daný hráč nad svým jednáním (i jiným než PSC obchody) zamyslel a zda ho můžeme bez větších obav z hádek, porušování pravidel a jiných komplikací vpustit na server.

Porota složená z celkem pěti členů AT se zaměřila na celou řadu hodnotících kritérií a výsledky následně konzultovala na poradě admin týmu.

Na základě rozhovorů s dvěma hráči, kteří žádali o stažení z blacklistu(seznamu hráčů, kteří nemají nárok na unban) vyhodnocení všech kritérii gratulujeme hráči Bionicsabre k úspěchu při pohovoru a doufáme, že si novou šanci nepokazí.

10 Responses to Šance pro hráče zabanované za paysafecard

 1. Fufen napsal:

  Nedokáži to vyčíst z tohoto příspěvku, ale znamená to, že Walrock neprošel, nebo ještě nejste rozhodnuti? Zrovna jsem čekal, že Walrock za tu jeho snahu bude mít o dost větší šanci..

  • Anonym napsal:

   Nejsem si tím úplně jistý, ale slyšel jsem něco o tom, že Walrock obcházel ban.

   • Anonym napsal:

    Aj Bionicsabre.. 😀

   • Fufen napsal:

    Ano, to Bionicsabre také, sice menší čas, ale to se také počítá. + tam byla taková zajímavá věc a to, že o obcházení banu se vědělo v AT.. Více tu psát asi nebudu, příjde mi to trochu nespravedlivé..

    • Kaemon napsal:

     Také by mě to zajímalo. Jistě k tomu jsou důvody, ale viděl bych to spíše jako diskutabilní téma na forku mezi námi a AT

    • Chris napsal:

     Žadne obchazi nebylo soucasti hodnoticich kriterii ani u jednoho z hracu.

 2. TatarskaOmacka napsal:

  Takže PaySafeCard je zakázané?

  • Fufen napsal:

   Přímo prodávat věci z epesu za převod poněžního obnosu, nebo PSC karty trestné je, ale pokud prodáš někomu svoje věci za 30 eurové skiny do cska a následně to prodáš přes nějakého kupce/stránku, tak to možné je. (Nemusí to být jen csko, celkově se to nesmí v prvním kroku převést do reálný peněz)

 3. La Muerte napsal:

  Jednou to přijít muselo, už není lidí, kteří by hráli, tak se tahají staří známí z hrobů 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *