Sankce frakce DarkGods

Mnozí jistě ví o tom, že frakce DarkGods stíhají sankce. Tato frakce byla takto penalizována za velmi nesportovní chování, kdy tři nejsilnější a nejdůležitější členové frakce začali využívat jistého bugu.  Od  8. 8. ovlivnili vyváženost systému pevností a získali tak /ftop body, chimérskou zbraň a mnoho fragů, většina těchto dosažených úspěchů jim byla odebrána a postup frakce se vrátil o měsíc zpátky. Frakci DarkGods doporučuji se zamyslet, nad svým chováním. Mohli jsme se k ní zachovat ještě tvrději, ale věříme, že toto bude dostatečným trestem a že se to stane také poučením nejen pro DarkGods, ale i ostatní frakce, které by měly chuť dosahovat úspěchů za pomoci podvodů.

Často kladené otázky:

 • Proč je takový trest, když se na pevnostech skoro nebojovalo a tedy frakce DG nestihla až v takovém rozsahu využívat převahy díky bugu?
 • Frakce fallacy rozhodně poznala, že s hráči MarekD a Phiwings99 je něco v nepořádku, a tito hráči nám byli několikrát nahlašování, vzhledem k tomu, že je opravdu bylo velmi těžké porazit, jakékoliv další útoky na pevnostech ostatní frakce vzdaly.  Díky tomuto bugu se stala frakce Darkgods dominantí a nikdo s ní nechtěl bojovat. I když se mnoho dní nebojovalo, bylo to zajištěno právě tímto bugem, který naprosto odradil všechny nepřátele. Kdyby se bojovalo, nebylo by možné nad DG vyhrát při stejném počtu hráčů. 

 

 • Proč to neskončilo jen u trestů těchto třech hráčů, když za to ostatní členové frakce nemohou a přišli tak o /ftop body, fragy a chimérskou zbraň ?
 • Frakce a pevnosti jsou týmovou záležitostí, kde získávají odměny všichni společně. Pokud 3 nejdůležitější hráči (žádné lamy, ale vůdce, zástupce) bugují a zvrátí tak pozici frakce ve svůj prospěch, není možné, že jim jejich “kořist” prostě necháme, když byla dosažena tímto způsobem. Je to i jasný signál všem ostatním frakcím, že pokud někdo z nich bude podvádět, využívat bugů,  které ovlivní teamovou odměnu, stihne to všechny ve frakci. JAKO TEAM MÁTE VÝHODY, JAKO TEAM NESETE TREST!
 • Proto vybírejte své členy dobře a nenechte nikoho ve frakci vědomě podvádět, protože jednáte za team, nikoliv za jednotlivce. Proto s každým odhaleným cheaterem budeme v případě, že se prokáže účast v teamových částech serveru odebírat i /ftop body, a další získané předměty frakcí, a další získané předměty, aby jste věděli, že prostě nebudeme tolerovat úspěchy vystavěné na podvodu a za ten risk to nikomu nebude stát! 

 

 • Mohou za to fallacy! Usilovali o naše bany! Banhunting! 
 • Tuhle otázku a argument opravdu nechápu. Jak si někdo může myslet,  když phiwings, marekd a negjo podvodem získali suverénní postavení na pevnostech a hromadu odměn, které by třeba jinak nedosáhli, hodí vinu na fallacy. Když si frakce vybuduje dominantní postavení na pevnostech na základě podvodu, tak mě přijde dost dětské to svést na někoho jiného. Tady je na místě postavit se k tomu čelem. Frakci DG nikdo nenutil používat bug, byla to čistě volba frakce darkgods, regulérně a vědomě porušit pravidla a fallacy tak naprosto převálcovat! Jen DG jsou odpovědní za tuto situaci, kterou musíme jako AT řešit. Byl to risk, který se rozhodli využít a my tímto dáváme najevo, že takové věci prostě tolerovat nebudeme a budou tvrdě trestány a je nám uplně jedno jestli to bude fallacy, darkgods nebo třeba theladies. Pokud se DG na někoho může zlobit, pak na své tři hráče, kteřé riskovali jejich poctivou snahu získat teamovou odměnu, tím, že se snažili zajistit vítězství neférovým způsobem. 

 

 • Není to fér jistí hráči používali stejný bug dřív a nic z toho nemají! 
 • Před časem tento bug využívalo několik hráčů, kteří nám tento bug nahlásili. Opravili jsme situaci a rozhodli se dané hráče ušetřit (týkalo se to obou stran, jak fallacy, dg i dalších frakcích, kteří ať už vědomě, nebo nevědomě bugu využili). Bug byl téměř eliminován, a nikdo ho nepoužíval a kauza byla uzavřena s tím, že jsme přimhouřili nad komunitou oči, a dali jasný signál, že tento bug je opravdu velký problém. Uplynulo pár dní a tři hráči z frakce DG rozhodli bugu využít (byli poslední komu to šlo), ti už moc dobře věděli co dělají. Využívali to zcela záměrně i po tom, co jsme jako AT dali jasný signál, že je to považované za bug a problém. A to je také důvod, proč tady už opravdu oči přivírat nebudeme a udělujeme tvrdé tresty, které se budou týkat všech frakcí, které si budou myslet, že své frakci zajistí zisk podvodem.  

 

Co z toho všeho vyplývá, frakce DG se rozhodla zkusit risk a získat si na základě podvodu výhody pro sebe a svou frakci. Nevyšlo to, sledování našeho admin teamu dokázalo jejich bugování odhalit a frakce je tak adekvátně potrestána. Mohli jsme být ještě mnohem tvrdší v tomto případě, neb phiwings, marekd a negjo nejsou žádní nováčci a rozhodně věděli co dělají a také počítali s rizikem, které mohlo přijít. Tento risk nevyšel a nedoporučujeme to zkoušet nikomu dalšímu. Doufám, že nikdo z DG už se nebude chtít odvolávat a zlehčovat tuto situaci, že vinu budou házet na jiné, tady je opravdu třeba přijmout odpovědnost za to, co se stalo a neschovávat se před následky, které mohly být ještě horší! Tato kauza nás stála hromadu hodin času a zpomalila tak vývoj updatů které připravujeme. Věřte, že nás tohle vůbec netěší a nenaplňuje někoho vyšetřovat, dohadovat se a hodiny dohledávat podvodné jednání. O to víc, když některým věříme, a oni pak zneváží naši důvěru. Bugování a podvody, ještě nikomu nepřinesly nic dobrého, téměř vždy se to obrátí proti vám a za krátkodobý zisk zakusíte velké zklamání. Nejen ve hře, ale i v životě. Zkazíte tím radost nám, sobě i svým spoluhráčům.

Sankce:

 • Warn hráčům phiwings99, MarekD, Negjo
 • Odebrání 36 000 /ftop bodů
 • Odebrání 13 fragů
 • Odebrání Chimérské zbraně

 

5 Responses to Sankce frakce DarkGods

 1. Kaemon_ napsal:

  ,,takové věci prostě tolerovat nebudeme a budou tvrdě trestány a je nám uplně jedno jestli to bude fallacy, darkgods nebo třeba theladies”

  Beru to jako poklonu, díky všem!

 2. Raxxxsan napsal:

  Jn toto je END pre normal Epes

  • Desooo napsal:

   Pročby? Od jejich banu na serveru hraje podstatněji víc hráčů, možná náhoda, možná ne ale fakt to je.

 3. Borgo napsal:

  Huh podstatne více hráčů od vás.. Tiež by ma nebavilo keby mám furt prehrávať proti enemy frakcii 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *