Vánoční event – Zachraň vánoce!!!!

Možná jste si mysleli, že žádný event nebude! Ale po několika probdělých nocích se Plejovi podařilo dokončit questovou linku!

25. 12. 2019 – 5. 1. 2020

Pomoz zachránit skřítkům vánoce. Pamatujete ty skřítky z minulého roku?! Ano?! Už zase mají potíže! Někdo jim ukradl z elfího vánočního stromku ozdoby! Nebyl to zase ten Krampus ?! Pomoz obyvatelům s jejich patáliemi a když budeš pozorný, budeš moci získat i nějaký ten sběratelský předmět.

Event potrvá od 25. 12. 2019 – 5. 1. 2020

Děkujeme za velké úsilí Plejmena a Rody_cz

 

Temné a světlé lesy se blíží!

Již na 26. 12. 2019 pro vás usilovně připravujeme update ve kterém se setkáte s něčím co jsme si přáli téměř všichni od Epesu 1! Mimo jiné na vás čeká spoustu větších i menších questů a konečně očekávané otevření nové lokace!

Co dalšího nového?

Začneme tím, že zapínáme pro velký ohlas  double ZK event, který vás bude provázet až do 6. 1. 2020! Dále se můžete se těšit na speciální Vánoční eventy, které pro vás již připravujeme a brzy již budou spuštěny. Dále pro vás jako vánoční dárek připravujeme update Temného a světlého lesa, který by se měl objevit do 26. 12. 2019. Kromě zmíněných velkých updatů a novinek vás od dnešního dne čekají slevy a nové limitované vánoční předměty v /shop 🙂  Pokud nás podpoříte nákupem na webovém eshopu nezapomeňte využít speciálního slevového kupónu, který vám přidá slevu 10 % na všechny položky 🙂

Premiové speciální přilby s plánovaným updatem

Protože speciální update temného a světlého lesa tu bude co nevidět a vánoce se blíží! Rozhodli jsme se, že uvolníme i speciální premiové přilby tématicky laděné k vampírům a vlkodlakům! Líbí se vám?

Truhla divů

Speciální experimentální truhla, která obsahuje premium dekorativní předměty ze souvislých i nesouvislých témat. Truhlu divů můžete získat v /shop za 175 PP a k jejímu otevření není třeba žádného klíče. Stačí pouze otevřít a získáte jeden náhodný speciální předmět (dekorace, které truhla obsahuje můžete vidět na obrázku níže). Prosíme nezavírejte truhlu dříve, než předmět z truhly vytáhnete, neboť by jste o něj navždy přišli).

Tato truhla patří k limitované sérii a je k dispozici pouze po dobu vánoc, poté bude opět z /shop stažena. 

Double ZK Event (23. 12. 2019 – 6. 1. 2020)

Dámy a pánové připravili jsme si pro vás speciální event, během kterého budete v dungeonech získávat až 100% rpg zkušeností do vašich RPG levelů navíc! Užijte si tedy dvojnásobně rychlejší levelování během vánočních svátků!

Slevový kód:

Když jsou ty vánoce, rozhodli jsme se připravit pro vás speciální akci, ve které budete mít možnost pořídit si různé položky v našem webovém eshopu s 10 % slevou. Tato sleva půjde aktivovat při použití slevového kuponu “PF2020″. Pozor tento slevový kopón má platnost do 31. 1. 2020.

 

 

 

One Response to Vánoční event – Zachraň vánoce!!!!

  1. WaraxCZ napsal:

    Tak to mě mrzí, že jsem to nestihl 🙁

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *