Vánoční slevy + premium přilby + double ZK

Vánoce se blíží a již za pár dní se všichni sejdeme u štědrovečerního stolu a budeme čekat na to, až nám Ježíšek nadělí dárky. Ovšem ještě předtím se toho na Epesu spoustu odehraje.

Začneme tím, že zapínáme pro velký ohlas  double ZK event, který vás bude provázet až do 6. 1. 2020! Dále se můžete se těšit na speciální Vánoční eventy, které pro vás již připravujeme a brzy již budou spuštěny. Dále pro vás jako vánoční dárek připravujeme update Temného a světlého lesa, který by se měl objevit do 26. 12. 2019. Kromě zmíněných velkých updatů a novinek vás od dnešního dne čekají slevy a nové limitované vánoční předměty v /shop 🙂  Pokud nás podpoříte nákupem na webovém eshopu nezapomeňte využít speciálního slevového kupónu, který vám přidá slevu 10 % na všechny položky 🙂

Premiové speciální přilby s plánovaným updatem

Protože speciální update temného a světlého lesa tu bude co nevidět a vánoce se blíží! Rozhodli jsme se, že uvolníme i speciální premiové přilby tématicky laděné k vampírům a vlkodlakům! Líbí se vám?

Truhla divů

Speciální experimentální truhla, která obsahuje premium dekorativní předměty ze souvislých i nesouvislých témat. Truhlu divů můžete získat v /shop za 175 PP a k jejímu otevření není třeba žádného klíče. Stačí pouze otevřít a získáte jeden náhodný speciální předmět (dekorace, které truhla obsahuje můžete vidět na obrázku níže). Prosíme nezavírejte truhlu dříve, než předmět z truhly vytáhnete, neboť by jste o něj navždy přišli).

Tato truhla patří k limitované sérii a je k dispozici pouze po dobu vánoc, poté bude opět z /shop stažena. 

Double ZK Event (23. 12. 2019 – 6. 1. 2020)

Dámy a pánové připravili jsme si pro vás speciální event, během kterého budete v dungeonech získávat až 100% rpg zkušeností do vašich RPG levelů navíc! Užijte si tedy dvojnásobně rychlejší levelování během vánočních svátků!

Slevový kód:

Když jsou ty vánoce, rozhodli jsme se připravit pro vás speciální akci, ve které budete mít možnost pořídit si různé položky v našem webovém eshopu s 10 % slevou. Tato sleva půjde aktivovat při použití slevového kuponu “PF2020″. Pozor tento slevový kopón má platnost do 31. 1. 2020.

 

 

 

2 Responses to Vánoční slevy + premium přilby + double ZK

  1. Tatarskaomacka napsal:

    Keď budem používať k zk eventu aj Booster tak dostanem 200% ak? A tá vampirska prilba+vlkodlačia budú dostupné vždy v /shop?

    • Admin napsal:

      Ano, pokud použiješ booster, získáš extrémně rychlé levelování tvojí postavy. Vampíří přilba a vlkodlačí je prozatím nelimitovaná 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *