Veselé vánoce & dárek & RPG double ZK

Přejeme vám krásné prožití svátků vánočních, mnoho pohody, radostí, dobrot, odpočinku a i spoustu krásných rodinných chvil. Abychom vás dnešní den nepokoušeli pobývat na serveru rozhodli jsme se vypnout pro dnešní den většinu eventů (wb, rybárna, dungeony arighol, dungeon sirén, denní úkoly atd.). Také pro vás máme speciální dárek a to odměnu, kterou naleznete na /spawn až do 25. 12. 2020.

Double RPG zk event

Chystáme pro vás také speciální event Double ZK RPG a to od  25. 12. (po vládci světa) , který vás bude provázet až do 4. 1. 2020. Ač jde o vánoční speciální boost, nechtěli jsme vám ho spouštět na štědrý den a lákat vás do hry, místo abyste strávili vánoční čas v kruhu rodinném, u pohádek a cukroví, tak jak to má být.

A co update a eventy?

Také se jistě mnozí z vás ptají, kdy spustíme ten Bažina update, nebo finální úkol pro vánoční eventy. Bažina update je stále v procesu tvorby a jsme v nějakých 80 – 85 % dokončení a vzhledem ke komplikovanosti některých questů se nám tvorba dosti prodloužila, proto očekáváme spuštění někdy začátkem měsíce ledna příštího roku (zní to hrozně, ale jistě to brzy uteče). Také vás čeká závěrečný úkol pro Vánoční event a na ten se můžete těšit dne 3. 1. 2021.

Nezapomeňte také, že velké vánoční slevy budou končit 4. 1. 2021.

Jménem celého AT přejeme krásné Vánoce!

Co nového?

  • Dárek na /spawnu pro každého z vás (do 25. 12. 2020)
  • Boost dropů vánočních esencí + 10 % (ve vánoční zóně)
  • Double RPG zk event (po vládci 25. 12. 2020)
  • Vypnuté eventy pro 24. 12. 2020 (WB, rybárna, skup. dungeony, atd.)

One Response to Veselé vánoce & dárek & RPG double ZK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *