Vote pass přichází & restart světů

A je to tu! První sezona Votepassu, která přináší speciální možnost získávat za hlasování hromadu speciálních premium odměn! Kromě toho také přichází nové podzimní orby, které spolu s votepassem mají platnost do 1. 12. 2022.

Vote pass je tu!

Přichází speciální systém, který každý, kdo si aktivuje získá za každý hlas novou virtuální měnu “HLAS“, za kterou bude moci odemykat speciální premiové odměny!

Tento systém je zpoplatněn 249 000$, nebo možností nákupu za 299 PP, kterým si pro danou sezónu Vote pass pořídíte.

Po zakoupení VOTEPASSU budete moci celou hlasovací sezónu, která potrvá cca 3 měsíce odemykat speciální odměny za novou hlasovací měnu “hlasy” a získat spoustu premium předmětů navíc. Spuštění Votepassu začíná dne 16. 9. 2022 a Votepass bude platný do 1. 12. 2022

VOTE PASS první sezony bude sloužit k tomu, abychom doladili všechny nezbytné věci a srovnali poplatek za něj a odměny z něj získané. Tento systém vám i nám nabízí velice slibnou budoucnost dalším aktivitám na serveru s možností jeho úprav.

Jak získám VOTEPASS?

Votepass můžete získat dvěma způsoby, zakoupením

   • na /warp vip (za 249 000 $) u NPC obchodníka
   • v herním obchodu /shop (za 299 PP)

Jak dlouho VOTEPASS trvá?

Zakoupený VOTE PASS trvá jednu sezonu, tedy cca 3 měsíce. Poté jeho platnost vyprší a objeví se nová Votepass sezona, ve které najdete nové a další odměny za nový poplatek.

Je nějaká limitace na hlasování?

Abychom předešli podvodnému a nestandardnímu získávání hlasů je možné získat denně 5 (lze pak vybírat i za minulé dny)

Jaké odměny za VOTEPASS jsou?

Brzy odhalíme celý seznam, ale patří sem Talismany stesti, alchymisticke truhly, Diamantove bedny, Zlate klice, Certve krve, Protijedy, Mazlickovske mince, Mazlickovske lekce, Premium klic…

   • Hlasovací štít (Stit cernych rytiru) – získatelný pouze za VOTEPASS

Podzimní orby přichází

K dnešnímu dni bylo spuštěno získávání nových Podzimních orbů, které dostanete pokud pro náš server zahlasujete na czech-craft hlasovacím portále https://czech-craft.eu/server/epes/vote/ . Tyto orby můžete vyměňovat ve VIP domku  (/warp vip) u obchodníka s hlasovacími orby (nově již NE u shopkeeperu – villagerů), nebo prodat za slušné částky hráčům a přivydělat si nějakou tu kačku. Platnost současných orbů je do 1. 12. 2022 a za tuto dobu můžete získat legendární hlasovací štít (jeden lze získat za orby, druhý za votepass hlasy), který lze získat pouze za určitý počet orbů.

Restart těžebních světů:

Dnešním dnem byly restartovány těžební světy Mining a Nether, ve kterých opět můžete najít spoustu surovin a mincí mazlíčků!

Novinky:

 • Nový systém VOTEPASS
  • Aktivace na /warp VIP (nebo /shop)
  • Cena VOTEPASSU na 3 měsíce = 249 000 $  nebo 299 PP
 • Nové hlasovací orby:
  • Podzimní orby platné od 16. 9. 2022 do 1. 12. 2022
 • Zrušeni klasičtí obchodníci s orby (villageři na /warp vip)
 • Restart těžebních světů
  • Mining
  • Nether

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *